معرفی ۲۰ اتو مو مناسب موهای پرپشت و ضخیم

Hair-straightener-for-thick-hair

اگر شما هم دارای موهایی پرپشت و ضخیم هستید و برای حالت دادن و صاف کردن آنها مشکل دارید توصیه می کنم این مطلب در مورد اتو مو مناسب موهای پرپشت را تا انتها مطالعه بفرمایید. استفاده از اتو مو می تواند یکی از راحت ترین و سریع ترین روش های حالت دهی و صاف کردن موها باشد. معمولاً موهایی که پر پشت هستند ضخامت بالایی دارند و مجعد می باشند بنابراین افراد مجبور هستند که از روش های مختلفی برای صاف کردن و حالت دادن آن استفاده کنند.

برای خرید اتو مو لازم است که به فاکتورها و نکات مختلفی توجه شود که مهم ترین آنها شامل میزان حرارت اتو مو، اندازه صفحه اتو، شکل صفحه اتو، قابلیت تنظیم دما، قیمت اتو مو، جنس صفحه اتو، متعلقات اتو، خاموش شدن خودکار، خوشدستی و کارکرد اتو و … می باشند. بهترین مارک اتو مو سال ۲۰۲۱ که سلامت مو را تضمین می کند در مقاله دیگری از فروشگاه ژینال معرفی شده است.

بررسی ۲۰ اتو مو مناسب موهای پرپشت و ضخیم

کمپانی های متعددی در سراسر جهان در زمینه تولید لوازم شخصی برقی و خانگی فعالیت می کنند. اتو مو نیز از جمله محصولات پر مصرفی است که بسیاری از شرکت ها آن را تولید می کنند. اگر موهای پر پشت و ضخیمی دارید بایت اتو مویی خریداری کنید که قابلیت تنظیم دما داشته باشد و از صفحات پهنی برخوردار باشد. دمای بالاتر باعث می شود سریع تر موها صاف شوند و صفحات پهن نیز حجم بیشتری از مو را پوشش می دهد و می تواند نتیجه بهتری برای شما داشته باشد. از جمله بهترین اتو موهای مناسب برای موهای ضخیم و پر پشت می توان به موارد زیر اشاره کرد:

۱.      اتو مو رمینگتون مدل S7200

اتو مو رمینگتون مدل S7200 می تواند به عنوان یک اتو مو برای مو پرپشت معرفی شود که مصرف کننده ها می توانند از آن برای موهای ضخیم و پر پشت استفاده کنند. این اتو دارای یک صفحه سرامیکی است و گسترده دمای آن از ۲۰۰ تا ۲۴۰ درجه سانتی گراد متغیر است. از مهم ترین ویژگی های این اتو می توان به سیستم خاموشی خودکار، سیستم قفل دما، صفحه نمایشگر، سیم گردان، عملکرد تقویت توربو و … اشاره کرد. این اتو در کمتر از ۲۰ ثانیه گرم می شود.

اتو مو مناسب موهای پرپشت
Remigton S7200

۲. اتو مو فیلیپس مدل BHS375/00

در خرید اتو مو برای موهای پرپشت و ضخیم نمی توان به راحتی از محصولات برند معروف فیلیپس گذشت. اتو مو فیلیپس مدل BHS375/00 دارای ویژگی ها و قابلیت های بسیار ویژه و منحصر به فردی است که مهم ترین آنها شامل صفحه سرامیکی متوسط، مدت زمان گرم شدن ۳۰ ثانیه ای، گستره دمایی ۲۰۰ تا ۲۲۰ درجه سانتی گراد، قابلیت تنظیم دما و … است. قیمت اتو مو مدل BHS375/00 در مقایسه با سایر اتوهای موجود در بازار مناسب است و می تواند گزینه مناسبی برای خرید باشد.

۳. اتو مو دارک استار مدل CL-168

یکی دیگر از بهترین اتوهای حرارتی که می توانند برای موهای ضخیم و پر پشت استفاده شود اتو مو دارک استار مدل CL-168 می باشد. صفحه این اتو از جنس نانو سرامیک است و اندازه متوسط دارد. مدت زمان گرم شدن اتو حدود ۳۰ ثانیه بوده و حداکثر دمای آن به ۲۳۰ درجه سانتی گران می رسد. قابلیت تنظیم دما، صفحه نمایشگر، مخزن آب، سیم گردان، قفل صفحات و … از دیگر ویژگی های این اتو به عنوان بهترین اتو مو برای موهای پرپشت است.

۴. اتو مو بای بابیلیس نانو مدل ST-3300

یکی دیگر از اتوهایی که می تواند یک انتخاب ویژه و جذاب و یک اتو مو مناسب موهای پرپشت باشد، اتوی بای بابیلیس نانو مدل ST-3300 می باشد. این اتو نیز دارای صفحه سرامیکی با اندازه متوسط است و در کمتر از ۳۰ ثانیه گرم می شود. همچنین این اتو دارای سیستم خاموش خودکار، سیستم قفل دما، صفحه نمایشگر دیجیتالی، قابلیت تنظیم دما، سیم گردان و … می باشد.

Babyliss-ST-3300
Babyliss-ST-3300

۵. اتو مو فلر مدل HI-60 اتو مو مناسب موهای پرپشت

برند Feller از جمله برندهای معتبر تولید کننده اتو مو است. اتو مو فلر مدل HI-60 به عنوان یکی از بهترین اتو موها برای موهای ضخیم و پرپشت شناخته می شود که ویژگی های بارز و شاخص آن شامل مواردی همچون صفحه سرامیک تورمالین، اندازه پهن، حداکثر دمای ۱۷۰ درجه سانتی گراد، فناوری تولید یون، سیستم خاموش خودکار، صفحه نمایشگر دیجیتالی، سیستم قفل دما و قابلیت تنظیم دما و … می باشد.

۶.      اتو مو دی اس پی مدل ۱۰۰۷۵

در فهرست بهترین اتو موهای مناسب برای موهای ضخیم می توان به اتو مو دی اس پی مدل ۱۰۰۷۵ اشاره کرد. این اتو نیز از ویژگی های منحصر به فردی برخوردار است که مهم ترین آنها شامل صفحه فتو سرامیکی، اندازه صفحه پهن، فناوری تولید یون، قابلیت تنظیم دما، سیم گردا و همچنین زمان گرم شدن زیر ۱۵ ثانیه می باشد. این اتو می تواند برای انواع موها خصوصا موهای ضخیم و پر پشت مناسب باشد.

۷.      اتو مو روزیا مدل HR735

در خرید اتو مو برای مو ضخیم می توان گفت که اتو موی روزیا مدل HR735 می تواند گزینه بسیار خوبی باشد. این اتو ویژگی های بسیار خوبی دارد و از قیمت مناسبی نیز برخوردار است. صفحه سرامیکی متوسط، مدت زمان گرم شدن ۹۰ ثانیه ای، حداکثر دمای ۲۲۰ درجه ای، قابلیت تنظیم دما، سیم گردان، قیمت بسیار مناسب و … از دیگر ویژگی های این اتو به شمار می روند.

۸.      اتو مو پرومکس مدل ۵۷۴۲

اتو موی پرومکس ۵۷۴۲ یکی دیگر از بهترین اتو موهای مناسب برای موهای ضخیم و پر پشت است که طرفداران بسیار زیادی دارد. این اتو نیز دارای یک صفحه سرامیکی متوسط است و زمان گرم شدن آن ۳۰ ثانیه طول می کشد. حداکثر دمای این اتو ۲۱۰ درجه سانتی گراد است و از ویژگی های دیگری همچون قابلیت تنظیم دما، سیم گردان، پوشش تیتانیومی صفحه، صفحات شناور و … می باشد.

۹.      اتو مو مناسب موهای پرپشت: اتو موی جیمی مدل GM 423

اتو موی جیمی مدل GM 423 یک اتو مو مناسب موهای پرپشت است که می تواند برای مصارف شخصی و خانگی بسیار مناسب باشد. این اتو دارای یک صفحه از جنس تیتانیوم است و می تواند در کمتر از یک دقیقه گرم شود. صفحه نمایشگر LCD، استاندارد اروپا CE، قفل صفحات، سیم گردان ۳۶۰ درجه و … از دیگر ویژگی های این اتو مو هستند

۱۰.  اتو مو مک استایلر مدل MC-2028

اتو مو مک استایلر مدل MC-2028 هم می تواند در فهرست اتو مو برای مو ضخیم جایگاه ویژه ای داشته باشد چرا که از ویژگی ها و قابلیت های منحصر به فردی برخوردار می باشد. این اتو نیز دارای یک صفحه پهن از جنس تیتانیوم است که می تواند بین ۲۲۰ تا ۲۴۰ درجه گرم شود. از مهم ترین ویژگی های این اتو می توان به خاموش شدن خودکار بعد از ۴۵ دقیقه، قابلیت تنظیم دما، صفحه نمایشگر ال سی دی و لمسی، قفل دو طرفه، سیم گردان و … اشاره کرد.

  • علاوه بر ۱۰ اتو مو معرفی شده می توان به اتوهای دیگری از جمله اتو مو سورکر مدل HS-950، اتو مو بای بابیلیس نانو مدل ST-3388، اتو مو فیلیپس مدل PH-8379، اتو مو بای بابیلیس مدل ST3336، اتو مو رمینگتون مدل S8540، اتو مو انزو مدل EN-5118، اتو مو DarkStar مدل HR755، خرید اتو مو لیمکس مدل MAX-828، اتو مو بیبی باس نانو مدل ST-3355 و اتو مو فیلیپس مدل HP8324/00 به عنوان اتوهای مناسب برای موهای پرپشت و ضخیم اشاره کرده که هر کدام ویژگی ها و قابلیت های منحصر به فردی دارند.

اتو مو Philips-PH8379

بهترین اتو مو برای موهای پرپشت شما کدام است؟

 برای خرید اتو مو مناسب موهای پرپشت لازم است که مصرف کنند ه و خریداران به نکات و فاکتورهای مختلفی توجه داشته باشند که مهم ترین آنها نوع صفحه اتو، قابلیت تنظیم دما با توجه به نوع موها، مدت زمان گرم شدم، حداکثر دمای اتو … می باشد. هر کدام از برندهای معتبر و معروف اتوهای بسیار خوبی برای موهای ضخیم و پر پشت تولید کرده اند و افراد می توانند برای مصارف شخصی و خانگی از آنها استفاده کنند. چنانچه می خواهید بهترین و مناسب ترین اتو مو برای موهای ضخیم و پر پشت را خریداری کنید می توانید به سایت فروشگاهی ژینال مراجعه کنید و با مناسب ترین قیمت، بالاترین کیفیت و در سریع ترین زمان محصول مورد نظر خود را تهیه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *