به فروشگاه ژینال خوش آمدید

دوست دارید درباره فروشگاه ما بیشتر بدانید؟

فروشگاه اینترنتی ژینال با هدف خلق تجربه خریدی ایده آل برای شما ایرانیان عزیز ، فعالیت خود را آغاز کرد

هر چقدر که زمان می گذرد ، آدم ها قدر زمان و عمر خود را بیشتر می دانند. از آنجا که شلوغی های زندگی زیاد شده و زمان کافی برای استراحت و تفریح کم است ، انسان در تلاش است که به گونه ای زمانی های تلف شده اضافی خود را کاهش دهد. اگر شما کارمند یک سازمان بزرگ باشید یا در طول هفته ، هر روز سر کار باشید ، فقط روزهای تعطیل زمان کافی دارید که در کنار خانواده و عزیزان خود بمانید. در این شرایط ناچارید که سفرهای تفریحی خود را به تعطیلات چند روزه موکول کنید. در چنین اوضاع و احوالی سپری کردن زمان زیادی برای خرید و رفتن به فروشگاه ، برای پیدا کردن محصولات مورد نیاز ، می تواند هم زمان های استراحت اندک را از شما بگیرد. گاهی شما ساعت ها در فروشگاه های مختلف شهر زمان سپری می کنید اما محصول دلخواه خود را نمی یابید.

  • فروشگاه های آنلاین به شما کمک می کنند که در زمان های خود صرفه جویی کنید. در هر زمان و مکانی که هستید ، به صورت آنلاین خریدهای خود را انجام دهید.
  • نیازی نیست که ساعت ها در فروشگاه های سطح شهر خود برای محصول مورد نیاز جستجو کنید. تنها با چند کلیک ساده در یک فروشگاه آنلاین ، می توانید محصول مورد نیاز خود را جستجو کرده و آن را بیابید.
  • محدودیتی برای جستجو ندارید چرا که می توانید تمام محصولات یک فروشگاه را در صفحه نمایش گوشی یا لپ تاپ خودتان مشاهده کنید.
  • نیازی نیست نگران قیمت محصولات باشید ، چرا که قیمت محصول مورد نظر خود را می توانید خیلی راحت مقایسه کنید.
  • نیازی نیست محصول مورد نظر خود را تا خانه جابه جا کنید و خسته شوید ، محصول به صورت پستی در سریع ترین زمان ممکن به دست شما می رسد.
  • در فروشگاه های فیزیکی شاید تعداد محصولات زیاد نباشد و حق انتخاب شما محدود شود ، اما در یک فروشگاه آنلاین شما می توانید طیف وسیعی از برندهای مختلف و مدل های گوناگون یک محصول را مشاهده کنید.
  • حق انتخاب شما بالاتر خواهد بود. از طرفی می توانید مدل هایی از یک محصول را بیابید که اصلا در شهر شما موجود نیست.

فروشگاه اینترنتی ژینال با هدف کمک به شما عزیزان برای داشتن خریدی مطمن و خوب فعالیت خود را آغاز کرد. از همان روزهای اول شکل گیری فروشگاه زمانی که نام فروشگاه را انتخاب می کردیم، تلاش ما بر این بود که حتی نام فروشگاه معرف تجربه ای باشد که می خواهیم به شما هدیه دهیم. ژینال از دو کلمه کوردی (ژین) و (مال) گرفته شده که به معنی (زندگی) و (خانه) است. از آنجا که خرید کردن به خانه و زندگی ما گره خورده ، در تلاش بودیم نام ژینال بهترین حس را به شما هدیه دهد. حال فروشگاه ژینال که به معنی فروشگاه خانه و زندگیست، تمام محصولاتی را که برای خانه خود و داشتن زندگی بهتر به آن نیاز دارید را در خود جای داده است. همه تلاش ما در ژینال این است که تجربه خریدی ایده آل را به شما هدیه دهیم. 

مشاوره و راهنما خرید

اگر در انتخاب محصول مورد نیاز خود شک دارید، یا نمی دانید چه محصولی مورد نیاز شماست، در ژینال می توانید از مشاورین مجرب ر حوزه کمک بگیرید.

تماس با ما

نمادها و مجوزهای ژینال

فروشگاه ژینال تمام نمادها و مجوزهای رسمی برای فعالیت در حوزه کسب و کارهای اینترنتی را داراست . پس شما مشتریان گرامی می توانید با خیالی آسوده به این فروشگاه اعتماد کنید. از جمله نمادها و مجوزهای رسمی این فروشگاه می توان به موارد زیر اشاره کرد:

1- عضو اتحادیه کسب و کارهای مجازی

2- دارای نماد اعتماد الکترونیکی از وزارت صنعت و معدن کشور

3-دارای نشان ملی ثبت رسانه های دیجیتال

4- دارای جواز کسب صنفی از اصناف

5- دارای مجوز نشر بر خطر

همه تراکنش های فروشگاه ژینال از طریق درگاه های پرداخت امن بانک ملت و بانک ملی انجام می شود.