معرفی 20 مدل اتو مو با قابلیت یونیزاسیون در سال 2023

اتو مو با قابلیت یونیزاسیون

امروزه تقریبا تمام افراد خصوصا افرادی که موهای بلندی دارند از اتو مو برای صاف کردن، فر کردن، ویو کردن و حالت دادن به موهای خود از لوازم آرایشی برقی مانند اتو مو استفاده می کنند. اتو مو با قابلیت یونیزاسیون از بهترین اتوها بوده و به افراد کمک می کند که موهای زیباتر، درخشان تر و جذاب تری داشته باشند. اگر قصد خرید یک اتو مو با قابلیت یونیزاسیون را دارید توصیه می شود که این مطلب را تا انتها مطالعه نمایید. در ادامه به بررسی بهترین اتو موها با قابلیت تولید یون های منفی پرداخته خواهد شد.

قابلیت یونیزاسیون چیست؟

علم قابلیت یونیزاسیون به سال 1830 بر می گردد که مایکل فارادی با ارائه اولین نظریه در مورد ذرات عنوان کرد با اضافه کردن یک الکترون به یک اتم بار آن منفی شده و در حقیقت به یک یون منفی تبدیل می شود و اگر از اتم الکترونی کم کنیم به یک یون مثبت تبدیل می شود. قابلیت یونیزاسیون در حقیقت باعث می شود که یون های منفی و مثبت به تعادل برسند. این فناوری در لوازمی مانند اتو مو، سشوار، برس و … به کار رفته است و مزایای متعددی دارد که شامل موارد زیر هستند:

 • این قابلیت باعث شکسته شدن قطرات آب در موها و خشک شدن سریع تر آنها می شود.
 • از آسیب و صدمه دیدن موها جلوگیری می کند.
 • از وز و فر شدگی موها جلوگیری می کند و رطوبت داخل موها را حفظ می کند.
 • باعث درخشندگی و زیبایی بیشتر موها می شود.
اتو مو کراتینه تیتانیومی هارتک مدل HS-958A

اتو مو کراتینه تیتانیومی هارتک مدل HS-958A

 • صفحه تتانیوم
 • قفل صفحه
 • چرخش سیم
 • کنترل دما
 • صفحه دیجیتالی

علاوه بر قابلیت یونیزاسیون لازم است که در هنگام خرید اتو مو به فاکتورهای دیگری مانند برند سازنده، مدت زمان گارانتی، نوع و جنس صفحه اتو، ویژگی ها و قابلیت های محصول، طراحی دستگاه، فناوری های به کار رفته در محصول و … توجه شود.

بهترین اتو با قابلیت تولید یون
ionization-capability

فهرست بهترین مدل های اتو مو با قابلیت یونیزاسیون

تقریبا تمامی برندهای معتبر و شناخته شده ای که در زمینه تولید لوازم شخصی برقی فعالیت دارند مدل های مختلفی از اتو مو برای مصرف کننده ها عرضه کرده اند که هر کدام ویژگی ها و قابلیت های منحصر به فردی دارند. از جمله بهترین اتو موهایی که به قابلیت تولید یون منفی مجهز شده اند می توان به موارد زیر اشاره کرد:

اتو مو وی بنز مدل KERATIN-750

این اتو مو یک اتو مو با قابلیت یونیزاسیون است که دارای صفحات سرامیکی پیشرفته بوده و در اندازه ای متوسط برای انواع موها کارایی دارد. سیستم قفل دما، قابلیت تنظیم دما، صفحه نمایشگر، استاندارد اروپا، سیستم گرمایش سریع PTC، افزایش دما تا 750 درجه، طراحی عالی و … از مهم ترین ویژگی های این اتو هستند.

اتو مو کراتینه تیتانیومی هارتک مدل HS-958A

اتو موی هارتک مدل HS-958A نیز از جمله اتوهای باکیفیتی است که به فناوری تولید یون منفی مجهز شده است. صفحات تیتانیومی، اندازه متوسط صفحه، تولید دمای 230 درجه ای، صفحه نمایش، قابلیت تنظیم دما، قیمت بسیار مناسب، طراحی عالی، سیم گردان و … از مهم ترین ویژگی های این اتو مو هستند.

اتو مو با قابلیت یونیزاسیون: اتو مو فیلیپس مدل HP8324/00

می توان گفت تمامی اتوهای برند فیلیپس از اتوهای باکیفیت و عالی موجود در بازار هستند. اتو مو فیلیپس مدل HP8324/00 با داشتن صفحات سرامیکی به فناوری تولید یون منفی مجهز است و می تواند برای انواع موها از آن استفاده کرد. زمان گرم شدن 60 ثانیه ای، تولید دمای 220 درجه ای، سیستم خاموش خودکار، قابلیت تنظیم دما، سیستم قفل صفحات، سیم گردان، طراحی ارگونومیک و … از دیگر ویژگی های بارز این اتو هستند.

اتو‌ مو پرولوکس رمینگتون

اتو‌ مو پرولوکس رمینگتون

مدت زمان گرم شدن 15 ثانیه بیشینه‌ی دما 230 درجه‌ی سانتی‌گراد صفحات سرامیک حرفه ای دارای خاصیت کراتین کردن مو دارای حسگر حرارتی جهت تنظیم دمای مطلوب دکمه تقویت توربو سیستم محافظت در مقابل گرمای بیش از حد

اتو مو حرفه ای بابیلیس BAB3000EPE

اتوی بابیلیس BAB3000EPE نیز با داشتن صفحات نانو سرامیکی و فناوری تولید یون منفی از بهترین و کارآمدترین اتو موهای موجود در بازار است. این اتو صفحات متوسطی داشته و در 15 ثانیه گرم می شود. حداکثر دمای 230 درجه، سیستم خاموش خودکار، قابلیت تنظیم دما، سیم گردان، جنس بدنه استیل، طراحی عالی و … از مهم ترین ویژگی های این اتو به شمار می روند.

اتو مو حرفه ای رمینگتون مدل S9700

این اتو نیز یک اتو مو با قابلیت یونیزاسیون است که می تواند برای هر مدل مویی کارایی خاص خود را داشته باشد. جنس صفحات این اتو از سرامیک پیشرفته و در اندازه ای متوسط است و از قابلیت هایی مانند سیستم خاموش خودکار، قابلیت تنظیم دما، زمان گرم شدن 10 ثانیه ای، تولید دمای 230 درجه، سیستم ایمنی قفل دما، صفحه نمایشگر دیجیتالی، سیم گردان و … برخوردار است.

اتو مو حرفه ای لیز مدل Exterema

اتو مو لیز مدل Exterema اگرچه یک اتوی ناشناخته است اما از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است و حتی می تواند برای مصارف سالن زیبایی نیز مورد استفاده قرار بگیرد. این اتو از صفحات تیتانیوم باریک مجهز به فناوری تولید یون منفی برخوردار است. سیستم خاموش خودکار، قابلیت تنظیم دما، زمان گرم شدن 5 ثانیه ای، تولید دمای 250 درجه، صفحه نمایش دیجیتال، سیم گردان، طراحی ارگونومیک و … از ویژگی های بارز این اتو هستند.

اتو مسافرتی سوپرفست فیلیپس 1294

اتو مو سوپر فست فیلیپس مدل PH-1294

 • گرم شدن فوق سریع در 15 ثانیه
 • کیفیت بسیار بالای بدنه
 • جنس تیتانیوم صفحه حراراتی سیم 360 درجه
 • تنظیم دما تا 750 درجه فارنهایت
 • سیستم حالت دهندگی روغن آرگان
 • همراه با کراتین مغذی مو
 • سیستم هیتر PTC
 • سیستم خاموش شو اتوماتیکدارای نشانگر LED
موجود نیست !

اطلاعات بیشتر

اتو مو با قابلیت یونیزاسیون: اتو مو پاناسونیک EH-HS60

اتو مو پاناسونیک EH-HS60 به عنوان اتو موی دیگر با قابلیت یونیزاسیون در بازار شناخته می شود که می تواند برای انواع موها کاربرد داشته باشد. این اتو مو دارای صفحات پهنی از جنس سرامیک پیشرفته است که در مدت زمان کوتاهی داغ می شود. این اتو بیشتری برای موهای بلند و ضخیم به کار می رود. از مهم ترین ویژگی های این اتو می توان به طراحی جذاب و کارایی عالی، سیم گردان، دکمه خاموش و روشن جانبی و … اشاره کرد.

اتو مو حرفه ای بابلیس پرو مدل BAB2191SEPE

این اتو مو نیز از جمله بهترین اتو موهای موجود در بازار است که می تواند کاربردهای متعددی داشته باشد. این اتو مو با قابلیت یونیزاسیون دارای صفحات متوسطی از جنس سرامیک پیشرفته بوده و برای گرم شدن به 30 ثانیه زمان نیاز دارد. حداکثر دمای 230 درجه ای، قابلیت تنظیم دما، صفحه نمایشگر، سیم گردان، مخزن یدکی آب، پد نسوز نگهدارنده اتو، طراحی عالی و … از مهم ترین ویژگی های این اتو هستند.

اتو مو کومکس مدل KM-M2 LCD

برند کومکس نیز یک اتو مو با قابلیت یونیزاسیون با نام اتوی کومکس KM-M2 LCD تولید کرده است که می تواند استفاده های متنوعی داشته باشد. جنس صفحات این اتو از تیتانیوم بوده و به دلیل پهن بودن می تواند برای موهای بلند گزینه خوبی باشد. زمان 10 ثانیه ای گرم شدن، حاکثر دمای 230 درجه ای، سیستم خاموش خودکار، سیستم ایمنی قفل دما، قابلیت تنظیم دما، سیم گردان، صفحه نمایش، طراحی و … از مهم ترین ویژگی های این اتو می باشند.

اتو مو با قابلیت یونیزاسیون: اتو مو کراتینه انزو EN-5118

اتو مو کراتینه انزو EN-5118 نیز یک اتو مو با قابلیت یونیزاسیون است که می تواند برای انواع موها استفاده شود. این اتو دارای صفحات پهنی از جنس سرامیک است و می تواند با هدف کراتینه تراپی نیز از آن استفاده شود. این اتو دارای ویژگی های مختلفی از جمله قابلیت تنظیم دما، حداکثر دمای 980 درجه فارنهایت، صفحه نمایشگر، سیستم خاموش خودکار، سیم گردان، طراحی ارگونومیک و … می باشد و قیمت بسیار خوبی نیز دارد.

 • علاوه بر اتو های عنوان شده اتوهای دیگری از برندهای دیگر وجود دارند که از فناوری تولید یون منفی استفاده می کنند. هر کدام از این اتوها نیز دارای ویژگی ها و قابلیت های منحصر به فردی هستند و می توانند برای موهای مختلف مورد استفاده قرار بگیرند.

سخن نهایی

امروزه انواع اتو موها با قابلیت ها و کاربردهای مختلف در دسترس افراد هستند. قابلیت یونیزاسیون از جمله مهم ترین ویژگی های اتو موها هستند که می توانند از آسیب دیدن و صدمه موها جلوگیری کنند. برای خرید اتو مو با قابلیت یونیزاسیون از برندهای معتبر می توانید به سایت فروشگاهی ژینال مراجعه کنید. در این سایت می توانید انواع اتو موها را با بالاترین کیفیت، مناسب ترین قیمت و در سریع ترین زمان ممکن خریداری کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *