لیست 40 سشوار خانگی ارزان و با کیفیت سال 1400

بهترین سشوار ارزان قیمت

اگر قصد خرید یک سشوار خانگی باکیفیت و عالی را دارید و اطلاعاتی در مورد برندها و مدل های مختلف ندارید توصیه می کنیم که مطلب زیر را با دقت مطالعه کنید. در این مطلب به بررسی و معرفی یک فهرست از سشوار خانگی ارزان و البته با کیفیت پرداخته خواهد شد. سشوار به عنوان یکی از پر استفاده ترین و پر طرفدارترین لوازم آرایشی و شخصی برقی شناخته می شود که تقریبا تمام مردن جهان از هر سن و سال و جنسیتی از آن استفاده می کنند و موهای خود را خشک کرده و حالت می دهند. سشوارها در انواع مدل های مختلف تولید و عرضه می شود که هر کدام ویژگی ها و قابلیت های منحصر به فردی دارند و می توانند برای نوع خاصی از موها مناسب باشند. سشوارهای خانگی نوعی از سشوارها هستند که افراد می توانند برای مصارف شخصی از آنها استفاده کنند.

مهم ترین نکات در خرید سشوار خانگی

همانطور که گفته شد سشوار از جمله بهترین و پرطرفدارترین لوازم شخصی برقی است و شرکت ها و برندهای مختلفی از سراسر جهان مدل های مختلفی از آن تولید و در اختیار مصرف کننده ها قرار داده اند. برای خرید یک سشوار خانگی ارزان و باکیفیت لازم است که به فاکتورها و نکات مختلفی توجه شود که مهم ترین آنها شامل برند سازنده سشوار، گارانتی سشوار، قدرت و توان موتور، نوع و جنس المنت سشوار، نوع موتور، قابلیت تنظیم دما و سرعت باد، ویژگی های ساختاری و طراحی سشوار و … می باشند. هر فرد بایستی بر اساس نوع و جنس موهای خود اقدام به خرید سشوار نماید.

تفاوت سشوارهای خانگی و حرفه ای

سشوار حرفه ای دارای موتور سنگین یا AC بو بیشتری برای آرایشگاه ها مورد استفاده قرار می گیرند. این سشوارها عمر بیشتری دارند، از قدرت پرتاب باد بالایی برخوردارند و همیشه دکمه تنظیم دما و سرعت باد دارند. سشوار خانگی یا DC دارای یک موتور سبک است و عمر کمتری نسبت به سشوار حرفه ای دارند و بیشتر برای استفاده های شخصی مناسب می باشند.

فهرست سشوار خانگی ارزان

برندهای مختلفی سشوارهای خانگی مختلفی عرضه کرده اند که هر کدام ویژگی ها و قابلیت های منحصر به فردی دارند. سشوار خانگی ارزان قیمت نشان از بی کیفیتی محصول نیست و قطعا بسیاری از این سشوارها از کیفیت بالایی برخوردار هستند. از جمله بهترین سشوارهای خانگی ارزان قیمت و باکیفیت می توان به موارد زیر اشاره کرد.

1.     سشوار خانگی سوناکس مدل SN-6606

سشوار خانگی سوناکس مدل SN-6606 یکی از بهترین سشوارهای خانگی ارزان قیمت موجود در بازار است که توان رقابت با سشوارهای حرفه ای را نیز دارد. این سشوار از یک موتور DC با قدرت 3000 وات برخوردار است و با داشتن ویژگی هایی مانند فناوری تولید یون منفی، تقویت کننده توربو، قابلیت تنظیم دما و سرعت باد، طراحی عالی و … می تواند باری مصارف خانگی عالی باشد و بهترین نتایج را به مصرف کننده ها بدهد.

2.     سشوار خانگی ارزان: سشوار بابلیس مدل BABY-8425

سشوار بابلیس مدل BABY-8425 نیز از جمله بهترین سشوارهایی است که در دسته سشوارهای خانگی و نیمه حرفه ای قرار دارد و می تواند کاربردهای متعددی داشته باشد. این سشوار دارای یک موتور قدرتمند بوده و با داشتن المنت فلزی می تواند گرمایی عالی تولید کند. این سشوار مجهز به فناوری تولید یون بوده و می تواند آن را در دماها و سرعت های مختلفی تنظیم کرد.

3.     سشوار فوما مدل FU-1985

سشوار فوما مدل FU-1985 به عنوان یک سشوار خانگی و نیمه حرفه ای و با داشتن قیمتی بسیار مناسب می تواند یک انتخاب عالی برای مصارف شخصی باشد. این سشوار دارای یک موتور 2200 واتی بوده و با داشتن ویژگی هایی مانند تنظیم دما و سرعت باد، طراحی عالی و بی نظیر، اقلام همراه مناسب و … می تواند کاربردهای متنوعی داشته باشد.

4.     سشوار کنورث مدل KW_9010

سشوار کنورث مدل KW_9010 یک سشوار خانگی ارزان قیمت است که می تواند با سشوارهای برندهای مختلف بازار رقابت داشته باشد. این سشوار یک موتور قدرتمند داشته و با داشتن قابلیت ها و ویژگی های مختلفی همچون فناوری تولید یون، تنظیم دما و سرعت باد، فیلتر هوای قابل جداسازی، وزن مناسب، طراحی عالی و بی نظیر و. اقلام همراه کافی به عنوان یک سشوار کاربردی و عالی شناخته می شود.

5.     سشوار سایونا مدل SY-1300

سشوار سایونا مدل SY-1300 از دیگر سشوارهای ارزان قیمت است که می تواند در دسته سشوارهای خانگی، نیمه حرفه ای و حرفه ای دسته بندی شود. این سشوار ارزان قیمت نیز دارای یک موتور قدرتمند و عالی است و از ویژگی ها و قابلیت های منحصر به فردی مانند فناوری تولید یون های منفی، قابلیت تنظیم دما و سرعت باد، وزن مناسب، طراحی مناسب و … برخوردار است.

6.     سشوار جانسون مدل Super1800

می توان با قاطعیت عنوان کرد که سشوار جانسون مدل Super1800 یکی از باکیفیت ترین سشوارهای ارزان قیمت موجود در بازار است. این سشوار خانگی به عنوان سشوار حرفه ای و نیمه حرفه ای نیز مورد استفاده قرار می گیرد. موتور 1800 وات قوی، قابلیت تنظیم دما و سرعت باد، کیفیت ساخت بالا، المنت فلزی، وزن مناسب، اقلام همراه و طراحی عالی از مهم ترین ویژگی های این سشوار به حساب می آیند.

7.     سشوار خانگی ارزان: سشوار گوسونیک مدل GHD-251

سشوار گوسونیک مدل GHD-251 هم از جمله سشوارهای ارزان قیمت موجود در بازار است که با داشتن یک موتور 2000 وات قدرتمند می تواند به عنوان یک سشوار حرفه ای و نیمه حرفه ای نیز مورد استفاده قرار بگیرد. از جمله مهم ترین ویژگی های این سشوار می توان به قابلیت تنظیم دما و سرعت باد، المنت فلزی، طراحی عالی، وزن مناسب، اقلام همراه مناسب و … اشاره کرد.

8.     سشوار حرفه ای کنوود مدل PH -1221

سشوار حرفه ای کنوود مدل PH -1221 نیز از جمله بهترین سشوارهای ارزان قیمت است که از شرکت معتبر کنوود عرضه شده است. این سشوار دارای یک موتور قدرتمند و عالی است و می تواند با سشوارهای حرفه ای نیز مقایسه شود. از مهم ترین ویژگی ها و قابلیت های این سشوار می توان به تقویت کننده توربو، فیلتر هوای قابل جداسازی، وزن مناسب، اقلام همراه، طراحی زیبا، کارایی راحت و … اشاره کرد.

9.     سشوار خانگی جیمی مدل 1763

سشوار جیمی مدل 1763 هم می تواند به عنوان سشوار خانگی ارزان قیمت شناخته شود که از کیفیت بسیار خوبی برخوردار است. این سشوار دارای یک موتور بسیار قدرتمند و عالی است و حتی می تواند در دسته سشوارهای حرفه ای نیز قرار داشته باشد. از جمله مهم ترین ویژگی های این سشوار می توان به المنت سرامیکی، تقویت کننده توربو، وزن عالی، طراحی زیبا و ویژه، اقلام همراه و … اشاره کرد. این سشوار می تواند برای انواع موها کاربرد داشته باشد.

10.  سشوار خانگی ارزان: سشوار پرومکس مدل MAX-8834

سشوار پرومکس مدل MAX-8834 هم از جمله سشوارهای بسیار باکیفیت با قیمت مناسب است که می تواند به عنوان سشوار حرفه ای و نیمه حرفه ای نیز مورد استفاده قرار بگیرد. این سشوار از یک موتور قدرتمند برخوردار می باشد و به فناوری تولید یون منفی مجهز شده است. قابلیت تنظیم دما و سرعت، طراحی عالی، وزن مناسب، اقلام همراه و … از مهم ترین ویژگی های این سشوار می باشند.

  • علاوه بر سشوارهای معرفی شده می توان به ده ها سشوار ارزان قیمت دیگر از برندهای مختلف دسترسی داشت که هر کدام می توانند برای موهای مختلفی کاربرد داشته باشند. سشوار فیلیپس مدل ph-8270، سشوار فیلیپس مدل ph-8265، سشوار حرفه ای روزیا مدل HC8190، سشوار دلمونتی مدل DL 690، سشوار بابلیس مدل BY 4988، سشوار براون مدل BR-1560، سشوار پرومکس مدل PM-8350، سشوار پاناسونیک مدل PA-8591، سشوار پرومکس گلد مدل Ref 5729 و … از پراستفاده ترین سشوارهای خانگی موجود در بازار می باشند.

سخن نهایی

چنانچه قصد خرید یک سشوار خانگی ارزان قیمت با کارایی بالا را دارید می توانید به سایت فروشگاهی ژینال مراجعه کنید. در این سایت فروشگاهی می توانید محصولات مورد نظر خودتان را با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت و در سریع ترین زمان ممکن خریداری کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *