لیست 30 اتو مو مناسب موهای پسرانه در سال جدید

خرید اتو مو پسرانه

از آنجایی که موهای پسران و آقایان معمولا کوتاه تر از موی بانوان هستند لازم است که از اتوموهای مخصوصی برای صاف کردن و حالت دادن به آن استفاده شود. اگر قصد خرید اتو مو مناسب موهای پسرانه را دارید و اطلاعات مناسبی از بهترین و مناسب ترین اتوها ندارید توصیه می کنیم که مطلب زیر را مطالعه کنید. در ادامه مطلب به بررسی و معرفی بهترین و مناسب ترین اتو موها برای موی پسران و آقابان می پردازیم.

بهترین اتو برای آقایان کدام اتوها هستند؟

همانطور که گفته شد موهای آقایان معمولا کوتاه تر از موهای بانوان است و همین موجب می شود که نوع اتو مو برای آنها متفاوت باشد. معمولا بهترین اتو موها برای موهای کوتاه اتوهایی هستند که دارای صفحاتی باریک هستند. می توان گفت اتو مو مناسب موهای پسرانه اتویی است که نوع صفحات آن باریک یا متوسط، جنس آن از سرامیک و دارای قابلیت تنظیم دما متناسب با نوع موها باشد. همچنین قابلیت تولید یون نیز می تواند برای انتخاب اتو مو موثر باشد.

اتو مو مناسب برای آقایان
best-hair-iron-for-men

نکات مهم در خرید اتو مو

برای خرید اتو پسرانه همانند خرید سایر لوازم شخصی برقی لازم است که به نکاتی همچون برند اتو، قیمت اتو، جنس و اندازه صفحات اتو، قابلیت تنظیم دما، قابلیت تولید یون، حداقل و حداکثر دمای تولید شده، سیم گردان و طول سیم و … توجه شود.

اتو مو کراتینه تیتانیومی هارتک مدل HS-958A

اتو مو کراتینه تیتانیومی هارتک مدل HS-958A

 • صفحه تتانیوم
 • قفل صفحه
 • چرخش سیم
 • کنترل دما
 • صفحه دیجیتالی

لیست 30 اتو مو مناسب موهای پسرانه در بازار

امروزه برندهای مختلفی در سراسر جهان در زمینه تولید اتو مو فعالیت می کنند و مصرف کننده ها می توانند انتخاب های مختلفی داشته باشند. از جمله بهترین و مناسب ترین اتو موها برای موهای پسرانه می توان به موارد زیر اشاره کرد:

1.     اتو مو رمینگتون مدل S8590 یک اتو مو مناسب موهای پسرانه عالی

اتو موهای رمینگتون قطعا از بهترین اتوموهای موجود در بازار هستند و از کیفیت بالایی برخوردارند. اتو مو رمینگتون مدل S8590 دارای صفحاتی سرامیکی باریکی است و برای گرم شدن فقط به 15 ثانیه نیاز دارد. حداکثر دمای این اتو 230 درجه است و زمان خاموش شدن خودکار آن یک ساعت است. سیستم قفل دما، قابلیت تنظیم دمای 5 حالته، سیم گردان، خاصیت کراتینه کردن موها و … از مهم ترین ویژگی های این اتو هستند.

2.     چرا اتو مو بابیلیس نانو مدل ST-3300 یک اتو مو مناسب موهای پسرانه پرطرفدار است

اتو مو بای بابیلیس ST-3300 هم می تواند اتوی مناسبی برای آقایان باشد. این اتو دارای صفحات سرامیکی متوسطی است که می تواند تا 230 درجه گرما داشته باشد. مدت زمان لازم برای گرم شدن این اتو 30 ثانیه است. قابلیت تنظیم دما، سیستم قفل دما، صفحه نمایشگر، صفحه نمایشگر، سیستم خاموش خودکار، سیم گردان، لبه های گرد برای حالت دادن به موها و … از مهم ترین ویژگی های این اتو مو هستند.

babyliss st3300

3.      اتو مو سر باریک براون مدل RCE-908

برند براون نیز از جمله تولید کننده های معتبر لوازم شخصی برقی است که اتو مو نیز در اختیار مصرف کننده ها قرار می دهد. اتو مو سر باریک براون مدل RCE-908 دارای صفحات باریک سرامیکی است و یک اتوی عالی برای پسران است. زمان لازم برای گرم شدن این اتو زیر 20 ثانیه بوده و گستره دمایی آن از 210 تا 230 درجه می باشد. این اتو می تواند برای ظریف کاری و حالت دهی موهای کوتاه بی نظیر عمل کند و نتیجه بسیار مطلوبی برای مصرف کننده ها داشته باشد.

اتو‌ مو پرولوکس رمینگتون

اتو‌ مو پرولوکس رمینگتون

مدت زمان گرم شدن 15 ثانیه بیشینه‌ی دما 230 درجه‌ی سانتی‌گراد صفحات سرامیک حرفه ای دارای خاصیت کراتین کردن مو دارای حسگر حرارتی جهت تنظیم دمای مطلوب دکمه تقویت توربو سیستم محافظت در مقابل گرمای بیش از حد

4.      اتو مو فیلیپس مدل BHS375/00

یکی دیگر از بهترین و باکیفیت ترین اتو موهای موجود در بازار اتو مو فیلیپس مدل BHS375/00 می باشد که می تواند برای هر نوع مویی کارایی بالایی داشته باشد. این اتو دارای صفحاتی از جنس سرامیک بوده و سایر آن متوسط می باشد. زمان لازم برای گرم شدن این اتو 30 ثانیه بوده و گستره دمایی آن 200 تا 220 درجه سانتی گراد است. حداکثر دمای این اتو 220 درجه بوده و ویژگی هایی مانند قابلیت تنظیم دمای دو حالته، طراحی و کارکرد عالی و… دارد.

5.      اتو مو کراتینه تیتانیومی هارتک مدل HS-958A

در فهرست اتو مو مناسب موهای پسرانه می توان انتظار داشت که اتو مو کراتینه تیتانیومی هارتک مدل HS-958A حضور داشته باشد. این اتو دارای یک صفحه تیتانیومی است و اندازه صفحات آن متوسط می باشد. حداکثر دمای این اتو 230 درجه می باشد و از مهم ترین ویژگی های آن می توان به فناوری تولید یون، سیستم خاموش خودکار، صفحه نمایشگر دیجیتالی، قابلیت تنظیم دما، سیستم قفل صفحه، سیم گردان و … اشاره کرد. این اتو مو می تواند هم برای موهای کوتاه و هم موهای بلند عملکرد مناسبی داشته باشد. افراد با هر نوع مویی می توانند از این اتو بهره ببرند.

 

اتو مسافرتی سوپرفست فیلیپس 1294

اتو مو سوپر فست فیلیپس مدل PH-1294

 • گرم شدن فوق سریع در 15 ثانیه
 • کیفیت بسیار بالای بدنه
 • جنس تیتانیوم صفحه حراراتی سیم 360 درجه
 • تنظیم دما تا 750 درجه فارنهایت
 • سیستم حالت دهندگی روغن آرگان
 • همراه با کراتین مغذی مو
 • سیستم هیتر PTC
 • سیستم خاموش شو اتوماتیکدارای نشانگر LED
موجود نیست !

اطلاعات بیشتر

اتو مو Hairtec-HS-958A

6.      اتو مو مک استایلر MC-2020

اتو مو مک استایلر MC-2020 نیز به عنوان یک اتو مو مناسب موهای پسرانه شناخته می شود که قابلیت ها و کارکردهای متعدد و متنوعی دارد. این اتو مو دارای صفحات باریک سرامیکی است که می تواند برای موهای کوتاه بسیار مناسب باشد. زمان لازم برای گرم شدن اتو 30 ثانیه بوده و قابلیت تنظیم دما در حالت های مختلف را دارد. گستره دمایی این اتو از 100 تا 230 درجه می باشد. صفحه نمایشگر، سیستم قفل دما، سیم گردان و… از دیگر ویژگی های این اتو هستند.

7.      اتو مو پروموزر مدل MZ-7056A

در خرید اتو مو برای پسران می توان به صورت جدی به اتو مو پروموزر مدل MZ-7056A فکر کرد. این اتو مو دارای صفحات متوسط سرامیکی است که برای هر نوع مویی می تواند مورد استفاده قرار بگیرد. زمان لازم برای گرم شدن این اتو 30 ثانیه بوده و دمای آن می تواند از 180 تا 200 درجه سانتیگراد متغیر باشد. از مهم ترین ویژگی های این اتو مو می توان به فناوری تولید یون، قابلیت تنظیم دما، صفحه نمایشگر ال سی دی و … اشاره کرد. کسانی که دارای موهای ضخیم و پر پشتی هستند می توانند با مطالعه مقاله معرفی ۲۰ اتو مو مناسب موهای پرپشت و ضخیم اطلاعات مناسبی به دست بیاورند.

8.      اتو مو مناسب موهای پسرانه کررا مدل 9261412

 اتو مو کررا مدل 9261412 نیز از جمله اتوهایی است که دارای صفحات متوسط از جنس سرامیک پیشرفته است. این اتو فقط به 15 ثانیه زمان نیاز دارد تا گرم شود. گستره دما این اتو از 200 تا 220 درجه می باشد. از جمله ویژگی های این اتو می توان به قابلیت تنظیم دما، صفحه نمایشگر، سیم گردان و … اشاره کرد. با توجه به نوع و سایز صفحات اتو می توان از آن برای انواع موها استفاده کرد.

9.      اتو مو دارک استار مدل CL.168

اتو مو دارک استار مدل CL.168 از جمله بهترین و مناسب ترین اتو موها برای موهای پسران است که از ویژگی های و قابلیت های منحصر به فردی برخوردار است. از جمله مهم ترین ویژگی های این اتو مو می توان به مواردی همچون صفحات سرامیکی، سایز متوسط، زمان 30 ثانیه ای برای گرم شدن، گستره دمایی 220 تا 240 درجه سانتی گراد، سیستم خودکار خاموش، قابلیت تنظیم دما، سیم گردان، قیمت مناسب و…اشاره کرد.

10. اتو مو مناسب موهای پسرانه جیمی مدل GM 421

اتو مو جیمی مدل GM 421 نیز یک اتو مو مناسب موهای پسرانه است که می تواند قابلیت های متعددی داشته باشد. GM 421 یک اتو مو برای موهای کم و بلند است و با داشتن صفحات سرامیکی متوسط می تواند کارایی مناسبی داشته باشد. زمان کوتاه گرم شدن، حداکثر گرمای 200 درجه سانتی گراد، صفحه نمایشگر، قابلیت تنظیم دما، سیم گردان و … از مهم ترین ویژگی های این اتو هستند.

 • از دیگر موارد اتو مو برای پسرها می توان به اتو مو رمینگتون مدل S9600، اتو مو سوکانی مدل HS-950B، اتو مو پروموزر مدل MZ-7056A، اتو مو بابیلیس BAB3000EPE، اتو مو جی دبلیو دی مدل GW-7615، اتو مو جیمی مدل GM-2822، اتو مو روزیا مدل HR742، اتو مو کنورث مدل KW_302، اتو مو کراتینه با تکنولوژی تورمالین کومکس مدل KM-109W، اتو مو کیمی مدل KM-328، اتو مو بابیلیس مدل ST325SDE، اتو مو روزیا HR791 و … اشاره کرد که هر کدام قابلیت های متعددی دارند و می توانند برای انواع موها مناسب باشند.

بهترین اتو موهای مردانه بازار

مناسب ترین اتو مو برای پسران

برای خرید اتو مو برای موهای پسرانه لازم است که به فاکتورهایی همچون برند اتو، سایز و جنس صفحات اتو، قابلیت تنظیم دما و … توجه کرد. چنانچه قصد خرید اتو مو مناسب موهای پسرانه از برندهای مختلف را دارید می توانید به سایت فروشگاهی ژینال مراجعه کرده و در سریع ترین زمان محصول مورد نظر خود را با مناسب ترین قیمت خریداری کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *