معرفی 20 مدل اتو مو فوق حرفه ای سالن های زیبایی       

اتو موهای فوق حرفه ای

چنانچه قصد خرید اتو مو فوق حرفه ای برای آرایشگاه ها و سالن های زیبایی را دارید توصیه می کنیم که این مطلب را تا انتها مطالعه نمایید. در این مقاله به بررسی و معرفی بهترین و حرفه ای ترین اتو موها برای سالن های زیبایی پرداخته خواهد شد. اتو مو یکی از پر استفاده ترین و پر مصرف ترین لوازم شخصی برقی است که در انواع مدل های مختلفی تولید و عرضه می شود و افراد برای صاف کردن، ویو کردن، فر کردن و حالت دادن به موهای خود از آن استفاده می کنند. امروزه برندها و شرکت های متعددی از سراسر جهان در زمینه تولید لوازم آرایشی برقی فعالیت می کنند و محصولات خود را در مدل های مختلف با ویژگی ها و قابلیت های متعدد تولید و عرضه می کنند.

بررسی فهرست اتو مو فوق حرفه ای برای سالن های زیبایی

همانطور که گفته شد اتو مو به عنوان یکی از لوازم شخصی برقی موارد استفاده متعددی دارد و شرکت ها و برندهای متعددی از سراسر جهان در زمینه تولید این محصولات فعالیت دارند. اتو موها دارای مدل های مختلفی هستند که هر کدام کاربردها و قابلیت های ویژه ای دارند و می توانند برای موهای مختلف به کار بروند. برای خرید یک اتو مو لازم سات ک هبه فاکتورهای مختلف و مهمی توجه شود که شامل مواردی همچون برند و شرکت سازنده اتو، قیمت اتو مو، مدت زمان گارانتی، کارکردها و قابلیت های آن، ویژگی های ساختاری، نوع، جنس و اندازه صفحه اتو مو، فناوری های به کار رفته در اتو و … هستند. از جمله حرفه ای ترین اتو موها برای آرایشگاه ها و سالن های زیبایی می تواند به موارد زیر اشاره کرد.

1.      اتو مو کراتین رمینگتون مدل s8540

برند رمینگتون از اعتبار بالایی در صنعت لوازم آرایشی برخوردار است. اتو مو کراتین رمینگتون مدل s8540 به عنوان یک اتو مو فوق حرفه ای ویژگی ها و قابلیت های منحصر به فردی دارد و می تواند برای سالن های زیبایی انتخاب خوبی باشد. این اتو دارای صفحه ای جنس سرامیک پیشرفته در اندازه ای متوسط است و برای گرم شدن فقط به 15 ثانیه زمان نیاز دارد. این اتو می تواند از 150 تا 230 درجه سانتی گراد دمای متفاوت داشته باشد. از جمله مهم ترین ویژگی های این اتو می توان به سیستم خودکار، سیستم ایمنی قفل دما، قابلیت تنظیم دما، صفحه نمایشگر دیجیتالی و … اشاره کرد.

2.      اتو مو کراتینه Majestic مدل کروک

یکی دیگر از بهترین اتو موهای حرفه ای که می تواند کاربردهای متعددی در سالن های زیبایی داشته باشد اتو موی کراتینه مجستیک کروک است. این اتو مو دارای صفحاتی از جنس تتیانیوم پیشرفته است. این اتو با اندازه 1.5 اینچی می تواند برای انواع موها خصوصا موهای ضخیم و فر مناسب باشد. از مهم ترین ویژگی های آن می توان به قابلیت تنظم دما، دامنه دمایی گسترده، حداکثر دمای 230 درجه، طراحی و ارگونومی عالی، سیستم خاموش خودکار و … اشاره کرد

3.      اتو مو فوق حرفه ای: اتو مو فیلیپس مدل HP8324/00

برند فیلیپیس نیز از شناخته شده ترین برندهای این صنعت است. اتو مو فیلیپس مدل HP8324/00 با داشتن صفحات سرامیکی به 60 ثانیه زمان برای گرم شدن نیاز دارد. این اتو می تواند تا 220 درجه سانتی گراد داغ شود. سیستم خاموش خودکار، فناوری تولید یون های منفی، قابلیت تنظیم دما، سیستم قفل صفحات، طراحی عالی و البته قیمت بالا از مهم ترین ویژگی های این اتو مو به شمار می روند.

بهترین اتو موهای فوق حرفه ای
professional-hair-iron

4.      اتو مو بابیلیس BAB3000EPE

این اتو نیز به عنوان یک اتو مو فوق حرفه ای می تواند هم کاربردهای خانگی و شخصی داشته باشد و هم در سالن های زیبایی مورد استفاده قرار بگیرد. جنس صفحات این اتو از نانو سرامیک بوده و صفحه آن اندازه ای متوسط دارد. مدت زمان لازم برای گرم شدن این اتو 15 ثانیه است و دامنه دمای آن از 150 تا 240 درجه می باشد. تکنولوژی تولید یون منفی، سیستم خاموش خودکار، قابلیت تنظم دما در 5 حالت، طراحی و ارگونومی زیبا و … از مهم ترین ویژگی های این اتو مو فوق حرفه ای هستند.

5.      اتو مو پریتک مدل TA-1297

هرچند که اتو مو پریتک مدل TA-1297 کمتر از سایر اتوها شناخته شده است اما یکی از بهترین اتو موهای فوق حرفه ای بازار است که قابلیت های متعددی دارد. این اتو دارای صفحات پهن سرامیکی است که می توانند تا 230 درجه داغ شوند. مدت زمان کوتاه برای گرم شدن، سیستم خاموشی خودکار یک ساعته، قابلیت تنظیم دمای 4 حالته، نمایشگر ال ای دی، شانه قابل نصب بر روی اتو و … از مهم ترین ویژگی های این اتو هستند.

اتو‌ مو پرولوکس رمینگتون

اتو‌ مو پرولوکس رمینگتون

مدت زمان گرم شدن 15 ثانیه بیشینه‌ی دما 230 درجه‌ی سانتی‌گراد صفحات سرامیک حرفه ای دارای خاصیت کراتین کردن مو دارای حسگر حرارتی جهت تنظیم دمای مطلوب دکمه تقویت توربو سیستم محافظت در مقابل گرمای بیش از حد

6.      اتو مو گاما پیو مدل Keratin

اتو مو گاما پیو مدل Keratin نیز همانند اتو مو پریتک مدل TA-1297 کمتر در میان مصرف کننده ها شناخته شده است اما قطعا یک از حرفه ای ترین اتو موهای موجود در بازار است که کاربردهای متعددی دارد. این اتو دارای صفحاتی از جنس تیتانیوم با اندازه ای متوسط است و در زمان بسیار کوتاهی داغ می شود. دامنه دمایی این اتو از 150 تا 230 درجه می باشد و از مهم ترین ویژگی های آن می توان به قابلیت تنظیم دما، سیستم ایمنی قفل دما، طراحی زیبا و عالی، سیم گردان و … اشاره کرد.

7.      اتو مو فوق حرفه ای پاناسونیک EH-HV51

اتو مو فوق حرفه ای پاناسونیک EH-HV51 از دیگر اتوهایی است که می تواند انتخاب بسیار خوبی برای آرایشگاه ها و سالن های زیبایی باشد. این اتو مو می تواند برای انواع موها مورد استفاده قرار بگیرد. این اتو دارای صفحاتی از جنس فوتو سرامیک در اندازه ای باریک است و در کوتاه ترین زمان ممکن به دمای مورد نظر می رسد. قابلیت تنظیم دما، سیم گردان، طراحی و ارگونومی عالی و … از مهم ترین ویژگی های این اتو مو هستند.

8.      اتو مو مک استایلر مدل MC-2028

یکی دیگر از اتو موهای فوق حرفه ای که می تواند کاربردها و قابلیت های متعددی داشته باشد اتو موی مک استایلر مدل MC-2028 است که دارای صفحاتی تیتانیومی و پهن است. این اتو حداکثر تا 230 درجه گرم می شود و برای گرم شدن نیاز به زمانی کمتر از 30 ثانیه دارد. این اتو دارای ویژگی هایی همچون قابلیت تنظیم دما، سیستم خاموش خودکار، صفحه نمایشگر، صفحه لمسی و هوشمند، سیستم قفل اتوماتیک، سیستم گرمایش سریع، قفل دو طرفه، طراحی عالی و … می باشد.

9.      اتو مو کراتینه انزو EN-5444

قطعا در فهرست اتو مو فوق حرفه ای می توان از اتو مو کراتینه انزو EN-5444 به عنوان یکی از بهترین ها یاد کرد. این اتو مو دارای صفحاتی از جنس نانو تیتانیوم با اندازه ای پهن است و می تواند تا 950 درجه فارنهایت گرم شود. از جمله ویژگی های مهم این اتو می توان به قابلیت تنظیم دما، سیستم ایمنی قفل دما، گرمایش فوق سریع، طراحی عالی، سیم گردان و … اشاره کرد.

10.  اتو مو فوق حرفه ای کومکس مدل KOMEX KM-M2

اتو مو فوق حرفه ای کومکس مدل KM-M2 نیز از جمله بهترین و باکییفت ترین اتو موهای موجود در بازار است که می تواند برای انواع موها به کار برود. این اتو مو دارای صفحات پهنی از جنس تیتانیوم است که به فناوری تولید یون های منفی نیز مجهز شده است. از جمله مهم ترین ویژگی های این اتو می توان به سیستم خاموش خودکار، قابلیت تنظیم دما، زمان 10 ثانیه برای گرم شدن، سیستم ایمنی قفل دما، نمایشگر ال ای دی، طراحی و ارگونومی عالی و … اشاره کرد.

  • علاوه بر اتو موهای فوق حرفه ای عنوان شده می توان به اتوهای دیگری همچون اتو مو کراتین رمینگتون مدل S9100، اتو مو کراتینه تیتانیومی هارتک مدل HS-958A، اتو مو فیلیپس مدل BHS676/03، اتو و فرکننده ی مو بابیلیس مدل ST100E، اتو مو والرا سری Swiss X مدل Brush And Shine، اتو مو وی بنز مدل KERATIN-750 و … اشاره کرد که می توانند در سالن های زیبایی مورد استفاده قرار بگیرند.
اتو مو کراتینه تیتانیومی هارتک مدل HS-958A

اتو مو کراتینه تیتانیومی هارتک مدل HS-958A

  • صفحه تتانیوم
  • قفل صفحه
  • چرخش سیم
  • کنترل دما
  • صفحه دیجیتالی

جمع بندی نهایی

اتو مو ها یکی از پر استفاده ترین لوازم آرایشی در سالن های زیبایی هستند و لازم است که قابلیت ها و ویژگی های منحصر به فردی داشته باشند. برای خرید انواع اتو مو فوق حرفه ای می توانید به سایت فروشگاهی ژینال مراجعه کنید و محصول مورد نظر خود را با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت و در سریع ترین زمان ممکن خریداری کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *