لیست محبوب ترین مدل اتو مو فیلیپس در سال 2023

محبوب ترین اتوموهای برند فیلیپس

امروزه برندها و شرکت های متعددی از سراسر جهان در زمینه تولید لوازم شخصی برقی فعالیت دارند که برند فیلیپس یکی از معروف ترین و معتبرترین آنها است. چنانچه قصد خرید یک اتو موی عالی از یک برند بی نظیر را دارید توصیه می شود که این مطلب در مورد لیست محبوب ترین مدل اتو مو فیلیپس در سال 1400 را مطالعه کنید.

اتو موهای فیلیپس امروزه جایگاه بسیار ویژه ای در میان مصرف کننده ها پیدا کرده اند و هر فردی با هر نوع مویی می تواند از این اتوها برای صاف کردن، ویو کردن، فر کردن و حالت دادن به موهای خود استفاده کند. بیش از ده ها مدل اتو موی مختلف از برند فیلیپس در بازار وجود دارد که هر کدام ویژگی ها و قابلیت های خاص خود را دارند. در ادامه به معرفی محبوب ترین مدل های این برند پرداخته خواهد شد.

اتو مو کراتینه تیتانیومی هارتک مدل HS-958A

اتو مو کراتینه تیتانیومی هارتک مدل HS-958A

 • صفحه تتانیوم
 • قفل صفحه
 • چرخش سیم
 • کنترل دما
 • صفحه دیجیتالی

محبوب ترین مدل اتو مو فیلیپس

همانطور که گفته شد اتو مو به عنوان یکی از پر مصرف ترین و محبوب ترین لوازم شخصی برقی شناخته می شود و جایگاه ویژه ای در میان افراد دارد. برای خرید یک اتو موی مناسب لازم است که به فاکتورهای مختلف و متعددی توجه شود که مهم ترین آنها شامل نوع و جنس موها، برند اتو، مدت گارانتی و قیمت اتو، ویژگی ها و قابلیت ها، فناوری های به کار رفته، نوع طراحی و … هستند.

برند Philips مدل های مختلفی از اتو مو را در اختیار مصرف کننده ها قرار داده است که هرکدام ویژگی های خاص خود را دارند. محبوب ترین مدل اتو مو فیلیپس به شرح زیر می باشند.

اتو مو برند فیلیپس مدل HP8324/00

مدل HP8324/00 از اتوهای فیلیپس یکی از بهترین، باکیفیت ترین و محبوب ترین اتوها است. این اتو دارای صفحاتی از جنس سرامیک است و در 60 ثانیه گرم می شود. از جمله مهم ترین ویژگی های این اتو می توان به دمای 230 درجه ای،  فناوری تولید یون های منفی، سیستم خاموش خودکار، سیستم قفل صفحات، طراحی عالی، سیم گردان و … مهم ترین ویژگی های این اتو هستند.

اتو مو سوپر فست فیلیپس PH-1294

اتو مو سوپر فست فیلیپس مدل PH-1294 از جمه پرفروش ترین ها، بهترین ها و کاربردی ترین اتو موهای این برند است که می تواند برای انواع موها به کار برده شود. این اتو دارای صفحاتی از جنس تیتانیوم است و بعد از 15 ثانیه داغ خواهد شد. از جمله مهم ترین ویژگی ها و قابلیت های این اتو می توان به فناوری تولید یون منفی، سیستم گرمایش سریع، سیستم خاموش خودکار، سیستم ایمنی قفل دما، صفحه نمایشگر ال ای دی، سیم گردان و … اشاره کرد.

اتو مو برند فیلیپس مدل BHS676/03

BHS676/03 یک مدل اتوی فیلیپس دیگر است که محبوبیت بالایی در میان مصرف کننده ها دارد. این اتو مو دارای صفحات پهنی از جنس سرامیک است و به 30 ثانیه زمان نیاز دارد تا گرم شود. فناوری تولید یون منفی، سیستم خاموش خودکار، تولید دمای 230 درجه ای، قابلیت تنظیم دما در 11 حالت مختلف، صفحات کراتینه، سنسور UniTemp، سیم گردان، طراحی ارگونومیک و … از مهم ترین ویژگی های این اتو هستند. البته این اتو مو در فهرست اتو موهای گران قیمت نیز قرار دارد و بیشتر برای سالن های آرایشی مناسب است.

بهترین مدل اتو مو فیلیپس
popular-model-of-Philips-hair-iron

اتو مو برند فیلیپس HP8319

یکی دیگر از محبوب ترین مدل های اتو مو فیلپیس مدل HP8319 می باشد که به واسطه قابلیت ها و ویژگی های منحصر به فرد خود می تواند برای انواع موها مناسب باشد. این اتو دارای یک صفحه سرامیکی است و برای گرم شدن فقط به 60 ثانیه زمان نیاز دارد. تولید دمای 210 درجه ای، سیم گردان، طراحی عالی و ارگونومیک، سیستم گرمایش سریع، کارایی عالی و … از مهم ترین ویژگی های این اتو هستند.

اتو‌ مو پرولوکس رمینگتون

اتو‌ مو پرولوکس رمینگتون

مدت زمان گرم شدن 15 ثانیه بیشینه‌ی دما 230 درجه‌ی سانتی‌گراد صفحات سرامیک حرفه ای دارای خاصیت کراتین کردن مو دارای حسگر حرارتی جهت تنظیم دمای مطلوب دکمه تقویت توربو سیستم محافظت در مقابل گرمای بیش از حد

اتو مو فیلیپس مدل PH-8379

اتو مو فیلیپس مدل PH-8379 یکی دیگر از اتو موهای تیتانیومی فیلیپس است که دارای اندازه ای پهن بوده و برای موهای ضخیم، پر پشت و بلند مناسب است. این مدل اتو مو فیلیپس دارای ویژگی هایی مانند صفحه نمایش دیجیتالی، اشعه مادون قرمز برای بازسازی موها، فناوری تولید یون های منفی، دمای 980 درجه فارنهایت، سیم گردان، طراحی عالی و … می باشد و افراد می توانند برای صاف کردن موهای خود در سریع ترین زمان از آن استفاده کنند.

اتو مو مارک فیلیپس مدل BHS375/00

مدل BHS375/00 نیز از جمله بهترین و محبوب ترین اتو موهای موجود در بازار است که می تواند کاربردهای متعددی داشته باشد. این اتو مو دارای صفحاتی از جنس سرامیک متوسط می باشد و در 30 ثانیه داغ می شود. دمای 220 درجه ای، قابلیت تنظیم دما، سیم گردان، طراحی عالی، قیمت مناسب و … از مهم ترین ویژگی های این اتو هستند. می توان از این محصول هم برای مصارف شخصی و هم مصارف سالنی استفاده کرد.

اتو مسافرتی سوپرفست فیلیپس 1294

اتو مو سوپر فست فیلیپس مدل PH-1294

 • گرم شدن فوق سریع در 15 ثانیه
 • کیفیت بسیار بالای بدنه
 • جنس تیتانیوم صفحه حراراتی سیم 360 درجه
 • تنظیم دما تا 750 درجه فارنهایت
 • سیستم حالت دهندگی روغن آرگان
 • همراه با کراتین مغذی مو
 • سیستم هیتر PTC
 • سیستم خاموش شو اتوماتیکدارای نشانگر LED
موجود نیست !

اطلاعات بیشتر

اتو مو Philips مدل BHS378/00

یک اتو مو دیگر که می تواند بسیار کاربردی و موثر باشد مدل BHS378/00 است که دارای صفحاتی از جنس سرامیک و با اندازه ای متوسط است. این اتو به زمانی 30 ثانیه ای برای گرم شدن نیاز دارد و می تواند تا 230 درجه دما ایجاد کند. از مهم ترین ویژگی های مدل BHS378/00 می توان به مواردی همچون تولید یون های منفی، سیستم خاموش خودکار، قابلیت تنظیم دما در 6 حالت، سیم گردان، طراحی ارگونومیک و … اشاره کرد.

اتو مو Philips مدل HP4681

اتوی HP4681 نیز از جمله محبوب ترین و پرفروش ترین اتو موهای برند فیلیپس است که می تواند کاربردهای متعددی برای انواع موها داشته باشد. این اتو مو دارای صفحات متوسطی از جنس سرامیک است که می تواند تا 190 درجه گرما تولید کند. مهم ترین ویژگی ها و قابلیت های HP4681 شامل مواردی همچون سیستم گرمایش سریع، قیمت مناسب، صفحات متحرک، طراحی عالی و کارایی ساده و … اشاره کرد.

اتو مو برند فیلیپس مدل BHS376

این اتو مو نیز از جمله بهترین و محبوب ترین اتو موهای فیلیپس است که دارای صفحاتی از جنس سرامیک در اندازه ای متوسط است و می تواند برای انواع موها مناسب باشد. قابلیت تولید یون منفی، سیستم خاموش خودکار، زمان گرم شدن 30 ثانیه ای، قابلیت تنظیم دما، سیم گردان، ایجاد دمای 230 درجه ای، طراحی عالی و … از مهم ترین ویژگی های این اتو مو هستند.

 • علاوه بر اتوهای معرفی شده از برند فیلیپس می توان به اتوهای دیگری اشاره کرده که محبوبیت و فروش بالایی دارند و می توانند کاربردهای متعددی نیز داشته باشند. اتو مو فیلیپس مدل PH-7005، اتو مو فیلیپس HP8290، اتو مو فیلیپس مدل HP8309، اتو مو فیلیپس مدل HP8315، اتو مو فیلیپس مدل HP8361، اتو مو فیلیپس مدل Hp4668، اتو مو فیلیپس HP8302، اتو مو فیلیپس مدل HP8325، اتو مو فیلیپس HP8339، اتو مو فیلیپس HP8350 و … از جمله بهترین اتوهای این برند هستند.
اتو موی مدل Philips-HP8302
Philips-HP8302

سخن نهایی

لوازم شخصی برقی و اتو موهای فیلیپس از جمله بهترین، محبوب ترین و پرفروش ترین اتوهای موجود در بازار هستند که در انواع مدل های مختلف وجود دارند و هر کدام کاربردهای مختلفی دارند. برای خرید بهترین و محبوب ترین مدل های  اتو مو فیلپیس می توانید به سایت فروشگاهی ژینال مراجعه نمایید و اتو موی مورد نظر خودتان را با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت و البته در سریع ترین زمان ممکن خریداری نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *