معرفی و مقایسه 4 مدل آبمیوه گیری بوش تک کاره اصل

آبمیوه گیری بوش تک کاره اصل

اگر تصمیم به خرید آبمیوه گیری بوش تک کاره اصل گرفته‌اید اما نمی‌توانید از بین مدل‌های متنوع به انتخاب بپردازید، این مقاله به شما در انتخاب بهترین آبمیوه گیری، کمک میکند.

در این مقاله 5 مدل آبمیوه گیری اصل، قوی و پرفروش از برند بوش را معرفی و با هم مقایسه می‌کنیم. هدف از مقایسه این است که بتوانید بر اساس نیاز و معیارهای خود، بهترین آبمیوه گیری را انتخاب کنید. در انتهای مطلب نیز  با استفاده از جدول، مشخصات این 5 آبمیوه گیری را به صورت مختصر مقایسه می‌کنیم. با ما همراه باشید و این مقایسه جذاب و مفید را از دست ندهید.

آبمیوه گیری بوش تک کاره اصل مدل MES4010

معرفی اولین آبمیوه گیری بوش تک کاره اصل را با قوی‌ترین آبمیوه گیری این برند یعنی مدل 4010 شروع می‌کنیم. آبمیوه گیری بوش 4010 دارای یک موتور 1200 واتی پرقدرت اما کم مصرف است.

قطعات آبمیوه گیری در نهایت سادگی از هم جدا می‌شوند و در جای خود قرار می‌گیرند. بنابراین نیازی نیست آموزش یا قلق خاصی را یاد بگیرید. قطر دهانه این دستگاه فوق العاده از برند بوش 84 میلیمتر است. پس این امکان فراهم است که یک سیب درسته یا چند عدد هویج را با هم داخل دستگاه قرار دهید. تصور کنید که این دهانه بزرگ تا چه اندازه به فرآیند آبگیری سرعت می‌بخشد.

آبمیوه گیری بوش مدل MES4010

برند بوش همواره به استفاده آسان از محصولات خود توجه ویژه‌ای می‌کند. به طور مثال آبمیوه گیری بوش مدل MES4010 دارای یک مخزن جدا برای تفاله است که در پشت دستگاه قرار دارد و به راحتی به منظور تخلیه جدا می‌شود. یعنی می‌توان در کمتر از یک دقیقه مخزن را جدا و تخلیه کرد و در آخر در جای خود قرار داد.

تیغه آبمیوه گیری تک کاره بوش مدل 4010 از سرامیک ساخته شده است و به مروز زمان کند نمی‌شود. صافی دستگاه فقط عصاره خالص را از خود عبور می‌دهد و آبمیوه غلیظ و شفاف را به سمت خروجی هدایت می‌کند.

برای داشتن یک آبمیوه گیری تک و پرقدرت، خرید آبمیوه گیری بوش تک کاره اصل مدل 4010 را پیشنهاد می‌کنیم. این مدل قیمت بالایی دارد اما اگر قادر به پرداخت هزینه هستید، خرید آن را به شدت به شما توصیه می‌کنیم.

آبمیوه گیری بوش تک کاره اصل مدل MES4000

دومین آبمیوه گیری بوش تک کاره اصل که به معرفی آن می‌پردازیم، آبمیوه گیری مدل 4000 این شرکت است. این محصول دارای عملکرد عالی و موتوری پرقدرت و کم صدا است. صدای پایین در حین کار از ویژگی آبمیوه گیری‌های برند بوش است.

آبمیوه گیری بوش مدل MES4000

آبمیوه گیری بوش مدل MES4000

دهانه آبمیوه گیری بزرگ قدرت و توان موتور بالا تنظیمات سرعت 2 گانه
موجود نیست !

اطلاعات بیشتر

تنها تفاوت بین آبمیوه گیری مدل 4000 و 4010 بوش مربوط به توان موتور و تنظیمات سرعت این دو دستگاه است. مدل 4000 دارای توان مصرفی 1000 وات (با 2 دور سرعت) و مدل 4010 دارای موتور قویتر 1200 واتی (3 دور سرعت) است.

آبمیوه گیری بوش مدل MES4000

الگوی طراحی بدنه این دو دستگاه کاملا مثل هم است و هیچ تفاوت ظاهری میان آن‌ها وجود ندارد. مخزن تفاله 3 لیتری آبمیوه گیری در پشت دستگاه قرار دارد و سریع تخلیه می‌شود. تفاوتی بین ظرفیت مخزن تفاله و ظرفیت پارچ دو آبمیوه گیری معرفی شده وجود ندارد.

آبمیوه گیری تک کاره بوش مدل 4000 در هنگام روشن بودن هیچگونه لرزشی ندارد و جزو دستگاه‌های کم صدا است. سیستم ایمنی در این آبمیوه گیری به این صورت عمل می‌کند که در صورت اتصال غیرصحیح قطعات، دستگاه روشن نمی‌شود.

آبمیوه گیری بوش تک کاره اصل مدل MES3500

سومین مدل آبمیوه گیری بوش تک کاره اصل، مدل 3500 این برند جهانی است. از لحاظ طراحی ظاهری، ظرفیت و قدرت موتور تفاوت‌هایی میان مدل 3500 با دو مدل قبلی وجود دارد.

آبمیوه گیری تک کاره بوش مدل 3500 با موتور کم صدا، کم مصرف اما پرقدرت خود به آبگیری میوه‌ها می‌پردازد. توان مصرفی این دستگاه 700 وات است و دهانه‌ای 73 میلیمتری دارد. اگر قصد دارید یک آبمیوه گیری پرقدرت از برند بوش با قیمت مناسب‌تر نسبت به دو مدل قبل، خریداری کنید، این مدل را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

آبمیوه گیری بوش MES3500 دارای دهانها‌ی 73 میلیمتری است که با اینکه نسبت به دو مدل قبل، کوچک‌تر است اما آنقدر بزرگ است که نیازی به خرد کردن میوه و سبزیجات نباشد. این آبمیوه گیری امکان تنظیم کردن دور موتور روی 2 سرعت مختلف را فراهم می‌کند.

آبمیوه گیری بوش مدل MES3500

از دیگر قابلیت‌های مهم و مشترک آبمیوه گیری بوش مدل 3500 با دو آبمیوه گیری قبلی می‌توان به مواردی مثل سیستم ضد چکه، پایه ضد لغزش، مخزن تفاله پارچ مانند و عملکرد عالی اشاره کرد.

آبمیوه گیری بوش تک کاره مدل MES25A0

آبمیوه گیری بوش مدل MES25A0 ورژن دیگری از آبمیوه گیری مدل 3500 بوش است که در بالا معرفی شد. این دستگاه نسبت به 2 مدل اول، سبک‌تر است. اگر جزو افرادی هستید که زیاد از آبمیوه گیری استفاده می‌کنید و باید هر بار دستگاه را جابجا کنید، می‌توانید این مدل یا مدل 3500 را انتخاب کنید که وزن کمتری دارند.

آبمیوه گیری مدل 25A0 بوش دارای یک موتور 700 واتی و پرقدرت است. این دستگاه طول عمر بالایی دارد و به قابلیت‌های متنوعی مثل تنظیمات دو سرعته و سیستم ضد چکه مجهز است.

آبمیوه گیری بوش مدل MES25A0

توجه کنید که ظرفیت مخزن تفاله این دستگاه 2 لیتر است. اگر فکر می‌کنید به ظرفیت بیشتری نیاز دارید، 2 مدل اول گزینه مناسبی برای شما هستند چرا که دارای مخزن تفاله 3 لیتری هستند.

بدنه آبمیوه گیری مدل 25A0 از پلاستیک فوق العاده باکیفیت و مرغوب ساخته شده است. این بدنه دوام بالایی دارد و در مقابل تغییر رنگ یا ضربه مقاوم است.

آبمیوه گیری بوش مدل BS-879

آبمیوه گیری مدل 879 به عنوان یک آبمیوه گیری بوش تک کاره اصل شناخته نمی‌شود اما از کیفیت بالایی برخوردار است. این محصول دارای دهانه‌ای 70 میلیمتری و مخزن تفاله جداگانه‌ای است که در پشت دستگاه قرار دارد.

مثل 4 مدل قبل، قطعات این دستگاه نیز به آسانی نصب و جدا می‌شوند. به غیر از موتور همه قطعات قابل شستشو هستند. باید اشاره کرد که مخزن تفاله این دستگاه کوچک‌تر است و چنانچه بخواهید مقدار زیادی آبمیوه تهیه کنید باید مخزن را در وسط کار تخیله کنید.

آبمیوه گیری بوش تک کاره مدل BS-879

آبمیوه گیری تک کاره بوش مدل 879 دارای سیستم ضد چکه، دهانه ورودی بزرگ، تنظیمات 2 سرعته، عملکرد پالس و موتوری پرقدرت با 1400 وات توان است. اگر مایلید آبمیوه گیری برند بوش را با قیمت پایین خریداری کنید این مدل انتخاب خوبی است اما باید اشاره کرد که این محصول اصل نیست.

جدول مقایسه 5 مدل آبمیوه گیری بوش تک کاره اصل

پس از معرفی 5 مدل آبمیوه گیری بوش تک کاره اصل، نوبت آن است که این محصولات را به صورت مختصر و مفید از طریق جدول مقایسه کنیم. در ادامه جدول مقایسه این 5 مدل آبمیوه گیری را مشاهده می‌کنید.

     مشخصات

مدل

توان جنس بدنه قطر دهانه سرعت ظرفیت مخزن تفاله ظرفیت مخزن دستگاه وزن
آبمیوه گیری مدل 4010 1200 وات فلز و پلاستیک 84 mm 3 سرعته 3 لیتر 1.5 لیتر 7.6 کیلو
آبمیوه گیری مدل 4000 1000 وات فلز و پلاستیک 84 mm 2 سرعته 3 لیتر 1.5 لیتر 7.5  کیلو
آبمیوه گیری مدل 3500 700 وات استیل و پلاستیک 73 mm 2 سرعته 2 لیتر 1.25 لیتر 4.4 کیلو
آبمیوه گیری مدل 25A0 700 وات پلاستیک 73 mm 2 سرعته 2 لیتر 1.25 لیتر 5.3 کیلو
آبمیوه گیری مدل 879 غیر اصل 1400 وات استیل و پلاستیک 70 mm 2 سرعته 1.5 لیتر 0.6 لیتر 4 کیلو

 

دقت داشته باشید همانطور که از مقایسه آبمیوه گیری بوش تک کاره مشخص است، توان عددی یک دستگاه نمی تواند ملاک انتخاب آن باشد. مدل های تقلبی و های کپی آبمیوه گیری های بوش قدرتی بیشتر از مدل های اصلی ندارند اما توان عددی آنها بالاتر است.

خرید آبمیوه گیری بوش تک کاره اصل

فروشگاه ژینال یکی از مراکز فروش آبمیوه گیری بوش تک کاره اصل به صورت عمده و تکی است. محصولات اصل این فروشگاه همراه با ضمانت و گارانتی به فروش می‌رسند.

اگر در مورد 5 مدل آبمیوه گیری معرفی شده به اطلاعات بیشتری نیاز دارید، کافی است وارد صفحه مشخصات آن‌ها شوید یا با مشاوران ژینال تماس بگیرید.

ارسال از فروشگاه ژینال به همه نقاط کشور صورت می‌گیرد و محصول با بسته بندی اصولی و محکم به دست خریداران محترم می‌رسد. قابل توجه است که قیمت آبمیوه گیری بوش تک کاره اصل در فروشگاه آنلاین ژینال، مناسب و گاهی پایین‎تر از سایر فروشگاه‌های لوازم خانگی است.

اگر مایلید از خدمات فروشگاه اینترنتی ژینال بهره مند شوید و خرید خود را از این فروشگاه معتبر انجام دهید، کافی است از طریق تماس، چت انلاین و شبکه‌های اجتماعی با ما در ارتباط باشید. امکان خرید از طریق سایت نیز برای شما فراهم است.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *