معرفی 30 مدل همزن برقی کاسه دار صنعتی 1402

همزن برقی کاسه دار صنعتی

در این مقاله با 30 مدل همزن برقی کاسه دار صنعتی که دارای عملکرد خوب و مشخصات متنوع هستند، آشنا خواهید شد. همزن‌هایی که به شما معرفی می‌کنیم از کیفیت عالی و طراحی زیبا بهره برده‌اند. این مدل‌ها به اندازه ای متنوع هستند که شما را از رفتن به فروشگاه‌های سطح شهر یا تحقیق برای پیدا کردن همزن، کاملا بی نیاز می‌کنند، پس همراه ما باشید.

همزن کاسه دار صنعتی و معمولی

همزن برقی کاسه دار صنعتی، همزن‌هایی هستند که برای میکس کردن مواد در حجم زیاد استفاده می‌شوند. این همزن‌ها معمولا دارای کاسه‌هایی بیشتر از 5 لیتر به بالا هستند. همزن‌های معمولی که برای مصارف خانگی مناسب هستند، کاسه‌هایی کوچک‌تر و زیر 5 لیتر دارند. در این متن اکثر همزن‌هایی که معرفی می‌کنیم صنعتی هستند اما چند نمونه همزن معمولی را نیز به شما معرفی خواهیم کرد.

همزن کاسه دار روگن مدل RU-1940

همزن کاسه دار روگن مدل 1940 جزو دستگاه‌هایی است که در هنگام کار صدای کمی دارد. ظرفیت کاسه 6 لیتر و از جنس استیل باکیفیت است. روی کاسه درپوش شفافی قرار می‌گیرد تا مواد به بیرون پرت نشوند. سیستم انتقال قدرت گیربکسی، طراحی مدرن، قدرت عالی و تنظیمات 6 حالته سرعت، از مشخصات همزن روگن مدل 1940 است. کاسه این همزن به صورت دورانی چرخش دارد که باعث میکس شدن بهتر مواد می‌شود.

همزن کاسه دار گوسونیک مدل GSM-905

همزن گوسونیک مدل 905 دارای کاسه‌ای 5 لیتری از جنس استیل ضد زنگ و باکیفیت است. توان مصرفی این همزن 1000 وات است و دور موتور روی 6 حالت مختلف با توجه به نیاز و نوع مواد، تنظیم خواهد شد.

همزن گوسونیک مدل 905 به لطف ترکیب رنگ بدنه و نور آبی بکار رفته در آن دارای طراحی زیبا و به روزی است. با وارد شدن به صفحه مشخصات این همزن می‌توانید قیمت و جزئیات بیشتری از آن را مشاهده کنید.

همزن گوسونیک مدل GSM-407

معرفی 30 مدل همزن برقی کاسه دار صنعتی را با همزن گوسونیک مدل 407 شروع می‌کنیم. این همزن از 1200 وات توان برای ترکیب کردن و ورز دادن مواد استفاده می‌کند. همانطور که مشاهده می‌کنید همزن گوسونیک 407 از طراحی بسیار زیبا و مدرنی بهره برده است.

امکان انتخاب از میان دو رنگ مشکی و نقره‌ای وجود دارد. کاسه همزن 7 لیتر ظرفیت دارد و از جنس استیل ضد زنگ و ضد خش است. با توجه به نوع مواد می‌توان سرعت را روی 8 حالت مختلف تنظیم کرد. اگر زیبایی و قدرت را در کنار هم می‌خواهید، خرید همزن گوسونیک مدل 407 را به شما توصیه می‌کنیم.

همزن کاسه دار 12 لیتری هنریچ مدل KHM-8120

همزن برقی کاسه دار صنعتی هنریچ مدل 8120 دارای کاسه‌ای 12 لیتری است. این کاسه برای میکس کردن مواد در حجم زیاد، بسیار کاربردی است. از مشخصات مهم این همزن می‌توان به قدرت و کیفیت فوق العاده بالا اشاره کرد. یکی از قابلیت‌های مهم آن نیز امکان تنظیم سرعت روی 8 سطح مختلف است. کاسه 12 لیتری همزن هنریچ مدل 8120 دارای دسته‌ای بزرگ است تا به کمک آن آسان‌تر کاسه را جابجا کنید. قیمت و سایر مشخصات این محصول در صفحه مشخصات آن موجود است.

همزن گوسونیک مدل GSM-607

همزن گوسونیک مدل 607 امکان تنظیم دور موتور روی 6 حالت مختلف را به کاربرد می‌دهد. کاسه همزن از جنس استیل مرغوب است و 7 لیتر ظرفیت دارد. روی بدنه این همزن صفحه نمایش دیجیتالی زیبایی به چشم می‌خورد. از این نمایشگر برای تنظیم زمان خاموشی خودکار همزن استفاده می‌شود.

به این صورت که مواد را داخل کاسه قرار داده سپس زمان مورد نظر برای میکس شدن مواد را تنظیم می‌کنید. دستگاه به طور خودکار بعد از زمان تنظیم شده، خاموش خواهد شد.

همزن گوسونیک مدل GSM-607

همزن پروفی کوک مدل 1096

همزن برقی کاسه دار صنعتی پروفی کوک مدل 1096 به نمایشگر دیجیتالی و تایمر مجهز است. دستگاه پس از مدت زمان تعیین شده از سوی شما، به طور خودکار خاموش میشود. در صورتی که سرعت این همزن را به صورت دستی تنظیم نکنید، دستگاه به طور خودکار با توجه به غلظت مواد سرعت پره ها را تنظیم خواهد کرد.

ظرفیت تنظیمات 7 سرعته، کاسه 10 لیتری، جنس بدنه عالی و قدرت بالا از مشخصات مهم این دستگاه پرقدرت است. با وارد شدن به صفحه مشخصات، سایر ویژگیها و قیمت همزن پروفی کوک مدل 1096 را مشاهده میکنید.

همزن پروفی کوک PC-KM 1096

 

همزن کاسه دار هنریچ مدل KM 8078

همزن برقی کاسه دار صنعتی مدل 8078 از برند هنریچ دارای بازوی چند منظوره با قابلیت چرخش 35 درجه است. تا زمانی که این بازو به صورت کامل و نود درجه روی کاسه قرار نگیرد، دستگاه روشن نمی‌شود (به منظور ایمنی بیشتر).

3 عدد سری فلزی همراه همزن هنریچ مدل 8078 وجود دارند که داخل کاسه 8 لیتری قرار می‌گیرند. از ویژگی‌های این همزن پرقدرت می‌توان به کیفیت بالای بدنه، تنظیمات 6 سرعته، درپوش و قابلیت خاموش شدن خودکار برای جلوگیری از آسیب به دستگاه، اشاره کرد. خرید همزن هنریچ مدل 8078 به آشپزهای حرفه‎ای و معمولی پیشنهاد می‌شود.

همزن کاسه دار هنریچ مدل KM 8078

همزن 10 لیتری سوکانی مدل SC-623

همزن کاسه دار سوکانی مدل  623 جزو همزن‌های پرقدرت بازار محسوب می‌شود که با کاسه 10 لیتری قادر به میکس کردن حجم بالایی از مواد است.

دور موتور روی 6 سطح مختلف قابل تنظیم است. توان مصرفی این همزن برقی کاسه دار صنعتی 2000 وات است که برای عمل ورز دادن یا هم زدن مواد، قدرت فوق العاده‌ای به پره‌ها بخشیده است.  کاسه و پره‌های این همزن از بهترین مواد ساخته شده‌اند و مقاومت و دوام بالایی دارند.

همزن مایر مدل MR-999

همزن کاسه دار مایر مدل 999 از 550 وات قدرت برای ورز دادن، هم زدن یا ترکیب کردن مواد با غلظت‌های متفاوت بهره م‌یبرد. یکی از قابلیت‌های عالی این همزن این است که کاسه به طور اتوماتیک چرخش دورانی دارد. در نتیجه مواد به شکل بهتری میکس می‌شوند.

همزن مایر مدل 999 دارای کاسه‌ای 5 لیتری از جنس استیل و تظیمات 5 سرعته است. عملکرد این همزن با قدرت و کیفیت بالایی همراه است. مشخصات و قیمت همزن مایر مدل 999 در صفحه مشخصات این محصول درج شده است.

همزن مایر مدل MR-999

همزن حرفه‌ای عرشیا مدل HM786-2385

بدنه باکیفیت و پره‌های پرقدرت، دو مشخصه مهم همزن برقی کاسه دار صنعتی عرشیا مدل 2385 است. کاسه استیل و مرغوب این همزن، 5.5 لیتر ظرفیت دارد و قادر به انجام حرکت چرخشی اتوماتیک به دور خود است.

سرعت دستگاه برای مواد مختلف با استفاده از ولوم چرخشی روی بدنه و روی 8 حالت مختلف تنظیم میشود. پره‌های محکم، موتور پرقدرت و طراحی زیبا از مشخصات همزن عرشیا مدل 2385 است. این همزن جزو محصولات پر فروش و محبوب در بازار است.

همزن حرفه ای عرشیا مدل HM786-2385

همزن پروفی کوک مدل PC-KM 1188

همزن برقی کاسه دار صنعتی مدل 1188 از برند پروفی کوک انتخابی عالی برای افرادی است که به دنبال همزن بسیار باکیفیت و پرقدرت هستند. همزن پروفی کوک مدل 1188 در صورتی که فشار زیادی به موتور وارد شود، خاموش خواهد شد تا طول عمر دستگاه افزایش یابد. جنس بدنه دستگاه از آلومینیوم دایکست است و در برابر ضربه یا خط و خش فوق العاده مقاوم است. این همزن حرفه‌ای قادر است سرعت چرخش پره‌ها را با توجه به میزان غلظت مواد، تنظیم کند. جزئیات بیشتر و قیمت همزن برقی کاسه دار صنعتی پروفی کوک 1188 در صفحه مشخصات آن موجود است.

همزن ناسا الکتریک مدل NS-974

همزن زیبا و باکیفیت ناسا الکتریک مدل 974 دارای کاسه‌ای 4.5 لیتری و تنظیمات سرعت 8 حالته است. لایه‌ای از کروم روی پره‌های این همزن کشیده شده است تا مقاومت بیشتری داشته باشند. بدنه همزن از پلاستیک ABS و کاسه از استیل مرغوب ساخته شده است. همزن ناسا الکتریک مدل 974 با موتور پرقدرت 1000 واتی قادر به انجام تمام نیازهای شما برای پخت شیرینی، پیتزا، نان و… است. خرید همزن ناسا الکتریک 974 برای مصارف خانگی توصیه می‌شود.

همزن پروفی کوک مدل 1197  pc-km سری Vintage

بدون شک یکی از بهترین همزن‌های صنعتی موجود در بازار، همزن پروفی کوک مدل 1197 است. لوازم جانبی متنوعی از جمله خمیرزن قلابی، بالونی خامه زن و تیغه مخلوط کن به همراه این همزن وجود دارد.

جنس بدنه و تیغه‌های همزن از آلومینیوم غنی شده (دایکست) است و این یعنی دارای کیفیت فوق العاده بالایی هستند. همزن برقی کاسه دار صنعتی 1197 از برند پروفی کوک در ابتدا با حرکات چرخشی آرام، شروع به کار می‌کند تا مواد به بیرون پرتاب نشوند و عمر دستگاه افزایش یابد. ولوم این همزن امکان تنظیم سرعت روی 8 حالت مختلف را فراهم می‌کند و دارای نور ال ای دی زیبایی است. قیمت همزن برقی کاسه دار صنعتی پروفی کوک در صفحه مشخصات این محصول نوشته شده است.

 

همزن حرفه‌ای فوما مدل FU-1995

همزن فوما مدل 1995 با 800 وات توان مصرفی قادر است عملکرد عالی از خود نشان دهد. 3 عدد پره محکم و فولادی به همراه این همزن وجود دارد تا بتوانید تنوع بیشتری به آشپزی خود ببخشید.

با توجه به غلظت و نوع مواد می‌توان سرعت این دستگاه را روی 6 حالت مختلف قرار داد. کاسه 4 لیتری فوما مدل 1995 دارای قابلیت چرخش اتوماتیک است تا عمل میکس کردن با کیفیت بهتری صورت بگیرد. محصولات فوما همواره خواهان و فروش بالایی دارند.

همزن حرفه ای فوما مدل FU-1995

همزن کاسه دار روگن مدل RU-1950

در ساخت بدنه همزن روگن مدل 1950 از استیل ضد زنگ و ضد خش با ماندگاری بالا استفاده شده است. یکی از قابلیت‌های جذاب این همزن این است که کاسه همزمان با پره‌ها، به دور خود می‌چرخد. بنابراین نیازی نیست با دست کاسه را بچرخانید. موتور پرقدرت 1500 واتی این دستگاه قادر به انجام تمام نیازها و خواسته های شما از یک همزن حرفه‌ای است. در صورت تمایل به خرید همزن روگن مدل 1950 وارد صفحه مشخصات این محصول شوید تا اطلاعات بیشتری از آن را مشاهده کنید.

همزن صنعتی 11 لیتری هنریچ مدل KM-8110

همزن فوق حرفه‌ای هنریچ مدل 8110 دارای کاسه‌ای 11 لیتری است و برای مشاغل خانگی و کارگاره‌های شیرینی پزی یک گزینه عالی است. قدرت این همزن برقی کاسه دار صنعتی 2000 وات واقعی است و دور موتور روی 8 حالت مختلف تنظیم می‌شود.

با استفاده از نور LED در زیر بازو، می‌توان داخل کاسه را به راحتی مشاهده کرد. سرعت با استفاده از ولوم روی بدنه تنظیم می‌شود. روی این ولوم، نمایشگری برای نمایش سرعت همزن وجود دارد. از مهمترین مشخصات همزن هنریچ مدل 8110 می‌توان به قدرت فوق العاده بالا و کیفیت ساخت عالی اشاره کرد.

همزن صنعتی هنریچ 11 لیتری مدل HKM-8110

همزن کاسه دار دلمونتی مدل DL 110

همزن کاسه دار دلمونتی مدل 110 بدنه‌ای از جنس پلاستیک فشرده و مقاوم به ضربه دارد. برای ورز دادن خمیر، هم زدن تخم مرغ یا ترکیب کردن مواد سفت می‌توان روی عملکرد خوب این دستگاه حساب کرد.از مشخصات مهم همزن دلمونتی مدل 110 می‌توان به موتور قوی، صدای کم و تنظیمات 5 سرعته اشاره کرد. قیمت و جزئیات بیشتر از این محصول در صفحه مشخصات آن موجود است.

همزن کاسه دار دلمونتی مدل DL 110

همزن کاسه دار دلمونتی مدل DL 110

 • توان مصرفی 700 وات
 • ساخت چین تحت لیسانس ایتالیا
 • مجهز به موتور قوی و کم صدا
 • 6 سرعته
 • کاسه تمام استیل ظرفیت 4 لیتر
 • بدنه پلاستیکی محکم و بادوام

همزن کاسه دار مایر مدل 1404

همزن مایر مدل 1404 با طراحی شکیل و به روز خود انتخاب اول بسیاری از آشپزهای خوش ذوق است. این همزن با 1200 وات توان، 3 عدد پره و کاسه استیل 5 لیتری به بهترین شکل به میکس کردن و هم زدن مواد می‌پردازد. چرخش میله همزن به صورت دایره‌ای است و این یعنی بهتر ترکیب شدن مواد با هم.

همزن کاسه دار ناسا الکتریک مدل NS-976

همزن برقی کاسه دار صنعتی مدل 976 از برند ناسا الکتریک، طراحی شیک و کاملا به روزی دارد. این همزن در دو رنگ سفید و مشکی عرضه می‌شود تا بتوانید آن را با آشپزخانه خود ست کنید. از جمله ویژگی‌های مهم همزن ناسا الکتریک مدل 976، پره‌های آلومینیومی، کاسه استیل 7 لیتری و موتور پرقدرت 1400 واتی است.

همزن فوما مدل FU-744

همزن فوما مدل 744 دارای کاسه چرخشی و موتور 500 واتی با عملکرد عالی است. این همزن را می‌توان از بدنه جدا کرده و به صورت دستی استفاده کرد. بنابراین امکان استفاده از کاسه بزرگ‌تر یا کوچک‌تر برای مخلوط کردن مواد وجود دارد. سیم نسبتا بلند، جنس بدنه عالی، طراحی بسیار زیبا و کاسه 4 لیتری از جمله مشخصات همزن فوما مدل 744 است. با خرید همزن فوما 744 آشپزی آسان و لذت بخشی را تجربه می‌کنید.

همزن گوسونیک  مدل GSM-907

همزن گوسونیک مدل 907 از کاسه و بدنه ای تمام استیل ساخته شده است. روی کاسه درپوشی حفره دار قرار می‌گیرد. توان 1300 وات این همزن نشان از قدرت عالی آن برای عمل هم زدن و ترکیب کردن مواد دارد. کاسه این همزن برقی کاسه دار صنعتی 7 لیتر ظرفیت دارد. از ولوم چرخشی برای تنظیم کردن سرعت روی 6 سطح مختلف استفاده می‌شود. بدنه شکیل، عملکرد عالی و طول عمر بالا از ویژگی‌های همزن گوسونیک مدل 907 است.

همزن گوسونیک مدل GSM-889

همزن گوسونیک مدل 889 دارای 3 عدد سری مختلف برای پخت انواع کیک، نان و غذاهای متنوع است. کاسه استیل و بزرگ این همزن برقی کاسه دار صنعتی 7 لیتر ظرفیت دارد.

جنس بدنه ترکیبی از استیل و پلاستیک باکیفیت است. این همزن در برابر ضربه و زنگ زدگی مقاومت بالایی دارد. سرعت دستگاه روی حالت‌های مختلفی با توجه به غلظت مواد قابل تنظیم است. جزئیات و قیمت این همزن کاسه دار در صفحه مشخصات آن نوشته شده است.

همزن کاسه دار دلمونتی مدل DL 210

همزن دلمونتی مدل 210 دارای سیستم قفل ایمنی و تنظیمات سرعت متنوعی است. برای افزایش عملکرد و قدرت این همزن می‌توان از عملکرد توربو استفاده کرد.

دو سری برای هم زدن و ورز دادن مواد همراه دستگاه وجود دارد. کاسه با 4 لیتر ظرفیت به طور ثابت در جای خود قرار می‌گیرد. توان مصرفی همزن دلمونتی مدل 210 برابر با 300 وات است و برای مصارف خانگی عملکرد خوبی از آن مشاهده می‌شود.

همزن کاسه دار دلمونتی مدل DL 210

همزن کاسه دار دلمونتی مدل DL 210

 • کاسه چرخشی 4 لیتر
 • همراه با 5 سطح سرعت
 • توان مصرفی 300 وات
 • دارای قفل ایمنی
 • میله استیل همزن و خمیر زن
 • چرخش اتوماتیک کاسه

همزن حرفه ای روگن مدل RU-1930

همزن برقی کاسه دار صنعتی روگن مدل 1930 دارای موتوری با توان 1000 وات واقعی و کاسه‌ای 5 لیتری برای میکس کردن مواد است. کاسه استیل این همزن قابلیت چرخش دورانی به دور خود را دارد و باعث بهبود عملکرد دستگاه شده است.

3 عدد سری مختلف برای میکس کردن، هم زدن و ورز دادن مواد به همراه همزن روگن مدل 1930 وجود دارد. اگر چرخش کاسه یکی از ملاک‌های شما برای انتخاب همزن است، خرید همزن حرفه‌ای روگن 1930 را در اولویت قرار دهید.

همزن روگن مدل RU-19۳0

همزن گوسونیک مدل GSM-908

همزن برقی کاسه دار صنعتی گوسونیک مدل 908 دارای یک کاسه 8.5 لیتری از جنس استیل است. 3 عدد سری بادکنکی، Y شکل و سری چنگکی به همراه این همزن وجود دارد که هر کدام کاربرد خاص خود را دارند.

روی کاسه همزن درپوشی به منظور جلوگیری از پاشش مواد به بیرون، قرار می‌گیرد. توان مصرفی همزن گوسونیک مدل 908 برابر یا 1500 وات است. این محصول جزو همزن‌های پرقدرت و باکیفیت بازار دسته بندی می‌شود.

همزن برقی کاسه دار صنعتی مدل 908 گوسونیک روی 6 دور موتور در سطح‌های مختلف تنظیم خواهد شد.  که برای ورز دادن خمیر می‌توانید از سرعت‌های پایین و برای هم زدن و ترکیب کردن مواد از سرعت‌های بالاتر استفاده کنید.

همزن گوسونیک مدل GSM-908

همزن کاسه دار ناسا الکتریک مدل NS-972

همزن کاسه دار ناسا مدل 972 دارای بدنه‌ای از جنس پلاستیک فشرده و مقاوم با کاسه‌ای 4 لیتری از جنس استیل است. یکی از ویژگی‌های جذاب این همزن این است که امکان استفاده از آن به دو صورت دستی و کاسه دار وجود دارد. البته چرخش اتوماتیک کاسه و عملکرد توربو نیز جزو مشخصات مهم و بسیار کاربردی همزن ناسا الکتریک مدل 972 است.

همزن کاسه دار بوش مدل SM-1510

همزن کاسه دار بوش مدل 1510 در رده همزن‎های باکیفیت و پرقدرت بازار قرار می‌گیرد. کاسه این همزن به طور اتوماتیک می‌چرخد و نیازی نیست آن را با دست جابجا کنید.

برای اینکه بهتر روی ترکیب شدن مواد کنترل داشته باشد، می‌توانید سرعت را با توجه به نوع مواد روی 8 حالت مختلف قرار دهید. از دیگر مشخصات جذاب این محصول باید به رنگبندی زیبا، کاسه 4.5 لیتری، بدنه باکیفیت و قدرت بالا اشاره کرد. قیمت همزن کاسه دار بوش مدل 1510 در صفحه مشخصات آن درج شده است.

همزن کاسه دار بوش مدل sm-1510

همزن کاسه دار بوش مدل SM-1510

دارای کاسه استیل 4.5 لیتری با قابلیت چرخش اتوماتیک قدرت موتور 1000 وات واقعی دارای خمیرزن ، ورزدهنده و مخلوط کن
3,490,000 تومان

انتخاب گزینه‌ها

همزن کاسه دار هنریچ مدل KM 6278

همزن برقی کاسه دار صنعتی هنریچ مدل 6278 مجهز به قفل ایمنی و پایه‌های ضد لغزش است که کار با این دستگاه را لذت بخش‌تر می‌کنند. توان مصرفی این همزن 1300 وات و دور موتور روی 10 سطح قابل تنظیم است.

اگر موتور بیش از اندازه گرم شود، دستگاه به طور خودکار خاموش می‌شود تا آسیب نبیند. سری خمیر زن همزن هنریچ مدل 6278 از جنس آلومینیوم دایکاست است تا خمیرهای سنگین به بهترین شکل ورز داده شوند. اگر حرفه‌ای هستید خرید همزن هنریچ مدل 6278 را حتما در گزینه‌های انتخابی خود قرار دهید.

همزن مایر مدل MR-993

همزن مایر مدل 993 جزو همزن‌هایی است که در آن سری و کاسه به طور همزمان و در خلاف جهت هم به چرخش درمی‌آیند. موتور 550 واتی این همزن به همراه سری‌های پرقدرت، مواد را به خوبی میکس یا ورز می‌دهند. سرعت روی 5 حالت مختلف تنظیم خواهد شد و می‌توان از عملکرد توربو برای استفاده از حداکثر قدرت موتور، بهره برد.

همزن دسینی مدل 808

از همزن دسینی مدل 808 به دو صورت ایستاده و دستی می‌توان استفاده کرد. اگر بخواهید از کاسه دیگری برای ترکیب کردن مواد استفاده کنید، کافی است بازوی همزن را جدا کرده  و به صورت دستی از آن بهره ببرید. کاسه چرخشی، تنظیمات 5 سرعته و عملکرد توربو چند نمونه از قابلیت‌های مهم این محصول است.

خرید همزن برقی کاسه دار صنعتی با قیمت مناسب

فروشگاه اینترنتی ژینال یکی از مراکز بزرگ و معتبر فروش لوازم خانگی در کشور است. انواع همزن‌های کاسه دار صنعتی را می‌توان از این فروشگاه با قیمت مناسب خریداری کرد.

برای اطلاع از قیمت و مشخصات کامل هر کدام از همزن‌های معرفی شده می‌توانید روی آن‌ها کلیک کنید و وارد صفحه مشخصات همزن مورد نظر شوید. مشاوران ژینال با توجه به نیاز و بودجه شما در انتخاب مناسب‌ترین همزن به شما کمک خواهند کرد.

ارسال کلیه محصولات به تمام شهرهای کشور صورت می‌گیرد. برای سفارش و خرید همزن برقی کاسه دار صنعتی یا سایر محصولات فروشگاه ژینال می‌توانید از طریق تماس، چت انلاین، شبکه‌های اجتماعی یا سبد خرید، اقدام کنید.

در حال حاضر زودپز های برقی فوما ، مایر و سیلور کرست دارای زودپزهای بسیار قیمت مناسب هستند و در عین حال اصل هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *