سوالات متداول خریداران عزیز از  ژینال

سوالاتی که ممکن است برای شما هم پیش آمده باشد

سوالات پاسخ داده شده

برای خرید محصولات ژینال از کجا شروع کنیم؟

برای خرید کالا و محصول دلخواه خود از فروشگاه اینترنتی ژینال ، می توانید طبق راهنمای خرید تهیه شده ، مراحل خرید را طی نمایید.

مشاهده راهنمای خرید

بعد از ثبت سفارش دقیقا چه اتفاقی می افتد؟

پس از ثبت سفارش شما در فروشگاه ژینال ، مطابق سفارش ثبت شده ، محصول شما بسته بندی و به آدرس نوشته شده در فرم سفارش ، ارسال خواهد شد.

آیا ژینال ارسال به سراسر کشور دارد؟

بله فروشگاه ژینال محصولات سفارش داده شده را به هر آدرسی که شما در برگه سفارش خود یاداشت کرده باشید و پست ایران به آنجا ارسال داشته باشد ، ارسال می نماید. 

آیا می توانیم در حین سفارش آدرس فرد دیگری را وارد نماییم؟

مسولیت آدرس ثبت شده به عهده مشتری خواهد بود. شما می توانید هر آدرسی را که قصد دارید بسته سفارش به آنجا ارسال شود ، وارد نمایید و فروشگاه ژینال در نهایت بسته را به آن آدرس ارسال خواهد کرد و مسولیتی در قبال صحت آدرس وارد شده توسط شما ندارد.

پرداخت هزینه سفارش به چه روش هایی قابل انجام است؟

در فروشگاه ژینال تمام پرداخت ها به صورت آنلاین انجام می شود. پرداخت از طریق کارت های شتاب و از طریق درگاه پرداخت اینترنتی صورت می گیرد.

هزینه ارسال محصولات بر عهده خود مشتری است؟

بله هزینه ارسال مرسوله ها چه از طریق پست و چه از طریق تیپاکس بر عهده خود مشتری می باشد و با توجه به آدرس فرد و فواصل جغرافیایی مختلف، متفاوت می باشد.

چقدر طول می کشد تا محصول به دست ما برسد؟

در صورتیکه سفارش شما در روزهای کاری ثبت شود، بلافاصله در همان روز توسط فروشگاه ژینال ارسال می گردد. اما در روزهای تعطیل سفارشات ارسال نمی گردد. بنا به آدرس شما، مدت زمان ارسال بسته ها توسط پست و تیپاکس متفاوت است و ممکن است از 1 الی 7 روز کاری طول بکشد تا بسته به دست شما برسد.

اگر در حین ارسال سفارش محصول آسیب ببیند یا محصولی اشتباهی ارسال شود، مسولیت آن با ژینال خواهد بود؟

تمام سفارشات قبل از ارسال توسط فروشگاه ژینال بررسی و سلامت کالا و درست بودن سفارش مطابق با خواست مشتری ، بررسی می گردد. بعد از بررسی کامل و اطمینان از صحت و سلامت کالا ، مرسوله تحویل پست داده می شود. در صورتیکه در حین ارسال کالا، برای محصول مشکلی ایجاد شود، مسولیت آن بر عهده پست خواهد بود و امکان تعویض کالا وجود ندارد. اما چنانچه اشتباه از طرف فروشگاه ژینال بوده باشد، مطابق با توافق طرفین محصول یا تعویض یا بازگشت وجه انجام می شود.

آیا مشاورین ژینال ما را در حین خرید راهنمایی می کنند که بهترین محصول را انتخاب کنیم؟

مشاورین ژینال آماده هستند که قبل از ثبت سفارش تمام راهنمایی های لازم را در اختیار شما قرار دهند. پس از دریافت محصول هم چنانچه در مورد سفارشات سوالی داشته باشید، شما را راهنمایی می نمایند.

آیا امکان پرداخت درب منزل وجود دارد؟

از آنجا که حجم سفارشات متفاوت است، تمام سفارشات به صورت آنلاین پرداخت خواهند شد. در حال حاضر امکان پرداخت درب منزل وجود ندارد.

آیا امکان لغو سفارشات وجود دارد؟

مشتریان گرامی می توانند تا قبل از تایید نهایی سفارش توسط تیم ژینال، سفارشات خود را لغو یا تغییر دهند. زمانی که سفارش شما ثبت شود، مشاورین ژینال بررسی های لازم را انجام می دهند. تا قبل از ارسال سفارش ها شما می توانید با مشاورین ژینال تماس بگیرید و سفارش خود را تغییر داده یا لغو نمایید. بعد از تایید نهایی سفارشات امکان تغییر یا لغو سفارش وجود نخواهد داشت.

آیا برای محصولات فروشگاه تخفیف ویژه خواهید داشت؟

فروشگاه ژینال در هر بازه زمانی خاصی از سال برای برخی از محصولات خود تخفیف ویژه قرار می دهد. این تخفیف ها اطلاع رسانی خواهد شد و همه مشتریان گرامی می توانند از آن بهره مند شوند. چنانچه مایل هستید زودتر از این تخفیفات مطلع شوید، می توانید ژینال را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید یا در خبرنامه ما ثبت نام کنید. با فالو کردن اینستاگرام ژینال می توانید از جدیدترین تخفیف ها باخبر شوید.

اینستاگرام فروشگاه ژینال

سوال دیگری دارید؟ از ما بپرسید😍