لیست قیمت بهترین سشوارهای حرفه ای و سالنی سال 2021

قیمت بهترین سشوارهای حرفه ای

چنانچه می خواهید از قیمت بهترین سشوارهای حرفه ای در سال 2021 مطلع شوید توصیه می کنیم که مطلب زیر را به دقت مطالعه کنید. سشوار به عنوان یکی از پرمصرف ترین و کاربردی ترین لوازم شخصی و آرایشی برقی شناخته می شود که تقریبا تمامی افراد از هر سن و سال و جنسیتی از آن برای خشک کردن و حالت دادن موهای خود استفاده می کنند. امروزه انواع سشوارهای خانگی، نیمه حرفه ای و حرفه ای در دسترس افراد قرار دارند که هر کدام می توانند ویژگی ها و قابلیت های منحصر به فردی داشته باشند.

سشوارهای حرفه ای از جمله سشوارهایی هستند که هم برای مصارف شخصی و خانگی و هم برای مصارف سالنی و آرایشگاهی به کار می روند. تنوع و تعدد محصولات باعث شده اند که خرید سشوار برای افراد مشکل شود. برای خرید این وسیله لازم است که به فاکتورها و نکات مختلفی توجه شود که مهم ترین آنها تعیین نوع و جنس موها و همچنین ویژگی های سشوار می باشد.

موثرترین عوامل در تعیین قیمت بهترین سشوارهای حرفه ای

همانطور که گفته شد سشوار به عنوان یکی از پرکاربردترین لوازم شخصی برقی شناخته می شود که می تواند برای انواع موها کاربردهای متعددی داشته باشد. از جمله مهم ترین فاکتورها و عواملی که در قیمت این وسیله موثر هستند می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • برند و مارک سازنده سشوار
  • مدت زمان گارانتی
  • ویژگی ها و قابللیت های سشوار
  • توان و قدرت موتور
  • فناوری های به کار رفته در آن
  • کیفیت ساخت سشوار
  • طراحی و ساخت سشوار
  • اقلام همراه و …

فهرست قیمت بهترین سشوارهای حرفه ای

همانطور که عنوان شد برای تعیین قیمت بهترین سشوارهای حرفه ای لازم است که فاکتورهای مختلفی مورد توجه قرار بگیرند. با توجه به آنکه سشوارهای حرفه ای معمولا از برندهای خارجی معروفی هستند و قیمت آنها بر اساس نرخ ارز و دلار تغییر می کند نمی توان قیمت های مقطوعی برای آنها عنوان کرد. از جمله بهترین و باکیفیت ترین سشوارهای حرفه ای به همراه قیمت آنها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

1.      سشوار حرفه ای سوپرا مدل m-7

سشوار حرفه ای سوپرا مدل m-7 به عنوان یکی از بهترین سشوارهای حرفه ای و سالنی شناخته می شود که می تواند برای انواع موها کاربرد داشته باشد. این سشوار دارای یک موتور قوی AC است و المنت آن از جنس سرامیک می باشد. از جمله مهم ترین ویژگی های این سشوار می توان به فناوری تولید یون های منفی، قابلیت تولید باد سرد، قابلیت تنظیم دما و سرعت باد، فیلتر هوای قابل جداسازی، وزن مناسب، طراحی ارگونومیک عالی، اقلام همراه و … اشاره کرد. این سشوار را می توان با قیمتی حدود 3.4 تا 3.7 میلیون تومان خریداری نمود.

سشوار حرفه ای برای سالن
professional-hair-dryers

2.      قیمت بهترین سشوارهای حرفه ای: سشوار رمینگتون مدل AC9140

یکی دیگر از بهترین سشوارهای حرفه ای و سالنی موجود در بازار سشوار رمینگتون مدل AC9140 می باشد که قیمت آن می تواند از 2.2 تا 2.6 میلیون تومان متغیر باشد. این سشوار نیز دارای یک موتور قدرتمند 2400 واتی از نوع AC است که به فناوری تولید یون منفی مجهز شده است. تقویت کننده توربو، فیلتر هوای قابل جداسازی، تولید باد سرد، قابلیت تنظیم دما و سرعت باد، اقلام همراه، طراحی و ارگونومی عالی و … از مهم ترین ویژگی های این سشوار هستند.

3.      سشوار حرفه ای بوش مدل PHD7962

در میان سشوارهای سالنی و آرایشگاهی قطعا سشوار حرفه ای بوش مدل PHD7962 جایگاه ویژه ای دارد و می تواند کاربردهای متعددی برای انواع موها داشته باشد. این سشوار دارای یک موتور قدرتمند AC 2500 وات است و به تکنولوژی تولید یون منفی مجهز شده است. تولید باد سرد، قابلیت تنظیم دما و سرعت باد، وزن مناسب، طراحی عالی، اقلام همراه مناسب، فیلتر هوای قابل جداسازی و … از ویژگی های بارز این محصول هستند. برای خرید این سشوار باید هزینه ای حدودا 2.5 میلیون تومانی پرداخت شود.

4.      سشوار حرفه ای سریوتی مدل Zero

هر چند که برند سریوتی در میان مصرف کننده ها کمتر شناخته شده است اما سشوار حرفه ای سریوتی مدل Zero یکی از بهترین سشوارهای حرفه ای موجود در بازار است. این سشوار از یک موتور قدرتمند 2500 واتی برخوردار است که به فناوری تولید یون های منفی مجهز شده است. جنس المنت فلزی، تولید باد سرد، فیلتر هوای قابل جداسازی، قابلیت تنظیم سرعت باد و حرارت، طراحی عالی، اقلام همراه و … از ویژگی های بارز این سشوار هستند. قیمت این سشوار می تواند از 2.1 تا 2.3 میلیون تومان متغیر باشد.

5.      سشوار حرفه ای بابیلیس مدل D665E

از دیگر سشوارهای حرفه ای و کاربردی باکیفیت موجود در بازار می توان به سشوار حرفه ای بابیلیس مدل D665E اشاره کرد. این سشوار دارای یک موتور قدرتمند 2200 واتی از نوع AC است و به فناوری تولید یون های منفی مجهز شده است. المنت این سشوار از سرامیک و تیتانیوم است و ویژگی هایی مانند تولید باد سرد، تقویت کنند مو، فیلتر هوای قابل جداسازی، وزن مناسب، اقلام همراه، طراحی عالی، قابلیت تنظیم باد و حرارت و … دارد. قیمت این سشوار از 4.8 تا 5 میلییون تومان متغیر است.

6.      قیمت بهترین سشوارهای حرفه ای: سشوار حرفه ای رادکس مدل RD-8903

سشوار رادکس RD-8903 به عنوان یک سشوار حرفه ای دارای یک موتور 2200 واتی است و به فناوری تولید یون منفی مجهز شده است. این سشوار دارای ویژگی هایی همچون المنت سرامیکی تورمالین، تقویت کننده توربو، فیلتر هوای قابل جداسازی، قابلیت تنظیم دما و سرعت باد، اقلام همراه و … می باشد. این سشوار در بازه قیمتی 1.8 تا 2.1 میلیون تومانی خرید و فروش می شود.

7.      سشوار حرفه ای موزر مدل Protect

سشوار حرفه ای موزر مدل Protect به عنوان یک سشوار حرفه ای می تواند گزینه مناسب و مقرون به صرفه ای برای سالن ها و آرایشگاه ها باشد. این سشوار دارای یک موتور 1500 واتی بوده و با داشتن المنت سرامیکی، قابلیت تنظیم دما و سرعت باد، وزن مناسب، طراحی عالی، داشتن اقلام همراه و … می تواند پاسخگوی نیاز مصرف کننده ها باشد. قیمت این سشوار حدودا 1.8 میلیون تومان است.

8.      سشوار پرومارون RL-8808

در لیست قیمت بهترین سشوارهای حرفه ای و سالنی سال 2021 و بهترین سشوار ها قطعا سشوار پرومارون RL-8808 می تواند جایگاه مناسبی داشته باشد. این سشوار حرفه ای هم از نظر کیفیت و هم از نظر قیمت یک انتخاب عالی است. موتور 2400 واتی AC، فناوری تولید یون منفی، توانایی تولید باد سرد، فیلتر هوای قابل جداسازی، قابلیت تنظیم دما و سرعت باد، داشتم اقلام همراه و … از مهم ترین ویژگی های این سشوار هستند. قیمت این سشوار کمتر از یک میلیون تومان است و می تواند یک انتخاب عالی برای افراد باشد.

  • علاوه بر سشوارهای معرفی شده سشوارهای حرفه ای دیگری در بازار وجود دارند که از ویژگی های منحصر به فرد و قیمت های مختلفی برخوردار هستند و می توانند در سالن های زیبایی به کار گرفته شوند. از جمله این سشوارها می توان به سشوار حرفه ای ۲۰۰۰ وات دلمونتی مدل DL 680، سشوار حرفه ای رمینگتون مدل AC9096، سشوار حرفه ای موسرپرو مدل ۸۶۰۱، سشوار ناسا الکتریک مدل NS-30، سشوار فیلیپس مدل PH-8290، سشوار پرو الشیم مدل Dina، سشوار حرفه ای روزیا مدل Rozia HC8341 و … اشاره کرد.

سخن نهایی

با توجه به آنکه اکثر سشوارهای حرفه ای و باکیفیت از برندهای خارجی می باشند و با توجه به نوسانات قیمت ارز معمولا نمی توان قیمت مشخصی برای این محصولات عنوان کرد. برای آگاهی از قیمت روز سشوارهای حرفه ای و خرید آنها می توانید به سایت فروشگاهی ژینال مراجعه کنید و محصول مورد نظر خودتان را با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت و در سریع ترین زمان ممکن خریداری کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *