بهترین برس حرارتی برای موهای نازک و کم پشت در سال 1402

ّبرس حررارتی مناسب موهای نازک

چنانچه دارای موهای نازک و کم پشتی هستید و قصد دارید که از برس های حرارتی برای حالت دهی، خشک کردن و صاف کردن آنها استفاده کنید توصیه می کنیم که مطلب زیر در مورد برس حرارتی برای موهای نازک را با دقت مطالعه نمایید. امروزه برندهای معتبر صنعت لوازم آرایشی اقدام به تولید انواع لوازم برقی شخصی مانند اتو مو، سشوار، برس حرارتی، ماشین های اصلاح و … می کنند و همین می تواند انتخاب یک محصول را برای کاربران سخت تر کند.

افرادی که دارای موهای نازک و کم پشت هستند باید با حساسیت بیشتری اقدام به خرید این لوازم بکنند. برس حرارتی معمولا می تواند همزمان کار سه وسیله برس، اتو مو و سشوار را انجام دهد و فرد باید در خرید آن به فاکتورها و نکات مختلفی توجه داشته باشد که مهم ترین آنها شامل سایز و جنس صفحه برس، قابلیت تنظیم دما، گستره دمایی، قابلیت تولید یون منفی، برند سازنده، قیمت دستگاه، طراحی و کارآیی و … می باشند. می توان گفت بهترین برس برای موهای نازک برسی با صفحه سرامیکی، قابلیت تنظیم دما و تولید یون می باشد.

برس حرارتی برای موهای نازک موجود در بازار

همانطور که گفته شد تقریبا تمامی برندهای شناخته شده حوزه لوازم آرایشی برس های حرارتی مختلفی تولید و عرضه کرده اند که هر کدام ویژگی ها و قابلیت های منحصر به فردی دارند و می توانند برای موهای مختلفی به کار بروند. در مقاله ای با عنوان کدام برس مو حرارتی برای شما مناسب تر است؟ (انواع، مزایا و معایب) به بررسی بهترین برس ها بر اساس نوع موها پرداخته شده که می تواند کمک زیادی به مصرف کننده ها بکند. از جمله بهترین و باکیفیت ترین برس های حرارتی برای موهای نازک می توان به موارد زیر اشاره کرد.

1.      برس حرارتی پروموزر مدل 5800

برای خرید برس حرارتی مخصوص موهای کم پشت و نازک می توان از برس حرارتی پروموزر مدل 5800 به عنوان یک گزینه عالی یاد کرد. این برس دارای یک صفحه سرامیکی است که برای گرم شدن نیاز به یک دقیقه زمان دارد. گستره دمایی این برس از 220 تا 240 درجه می باشد. از مهم ترین ویژگی های این برس می توان به قابلیت تنظیم دما، قابلیت خاموش خودکار، صفحه نمایشگر، طراحی ارگونومیک و عالی، سیم گردان و… اشاره کرد.

2.     چرا برس بابیلیس مدل HSB101E بهترین برس حرارتی برای موهای نازک است؟

یکی دیگر از بهترین برس های حرارتی که افراد با موهای نازک و کم پشت می توانند از آن استفاده کنند از برند معتبر و خوشنام بابیلیس است. برس حرارتی بابیلیس مدل HSB101E یک برس مناسب با قیمتی متوسط است که می تواند برای هر نوع مویی مورد استفاده قرار بگیرد. جنس صفحه این برس از سرامیک پیشرفته بوده در کمتر از یک دقیقه گرم می شود. حداکثر دمای این برس 200 درجه سانتی گراد است و می توان آن را در دماهای مختلفی از 160 تا 200 درجه تنظیم کرد. صفحه نمایش ال ای دی، سیم گردان، طراحی زیبا و عالی، سیستم قفل دما، سیستم خاموش خودکار، دندانه های سیلیکونی، پلاستیکی و سرامیکی، قابلیت تولید یون منفی و … از مهم ترین ویژگی های این برس می باشند.

3.      برس حرارتی جیمی مدل GM-2950

برس جیمی GM-2950 نیز از جمله بهترین و مناسب ترین برس های بازار در سال 1400 است که همه افراد خصوصا افراد دارای موهای نازک و کم پشت می توانند از آن استفاده کنند. جنس صفحه این برس از سرامیک می باشد و با اندازه باریک خود می تواند هم برای موهای بلند و هم موهای کوتاه به کار برده شود. گستره دمایی این برس از 200 تا 220 درجه سانتی گراد می باشد. سیستم خاموش خودکار، قابلیت تنظیم دما، صفحه نمایشگر، سیم گردان، مصرف برق پایین، سیم گردان، طراحی و ارگونومی عالی، صفحه نمایشگر، زمان کوتاه گرم شدن و … از مهم ترین ویژگی های این برس هستند.

4.      برس حرارتی روزیا مدل HR765

برس حرارتی روزیا مدل HR765 یکی دیگر از بهترین برس های مناسب موهای نازک است که از یک صفحه سرامیکی PTC پهن بهره مند است و برای گرم شدن نیازی به 90 ثانیه زمان دارد. حداکثر دمای این برس 230 درجه می باشد و با توجه به داشتن قابلیت تنظیم دما می توان از آن برای انواع موها استفاده کرد. از مهم ترین ویژگی های این برس می توان به صفحه نمایشگر، سیستم خاموش خودکار، سیم گردان و … اشاره کرد.

برس حرارتی Rozia-HR765

5.      برس حرارتی رمینگتون مدل CB7480

برس حرارتی رمینگتون مدل CB7480 هم خصوصیات و ویژگی های قابل توجهی دارد که می تواند برای موهای کم پشت و نازک مورد استفاده قرار بگیرد. این برس دارای یک صفحه سرامیک پیشرفته پهن است و در کمتر از 30 ثانیه گرم می شود. گستره دمایی 220 تا 240 درجه سانتی گراد، فناوری تولید یون منفی، سیستم خاموش خودکار، قابلیت خاموش خودکار، قابلیت تنظیم دما در 3 حالت مختلف، صفحه نمایشگر، دندانه های سرامیکی، طراحی عالی و … از مهم ترین ویژگی های این برس هستند. البته باید عنوان کرد که قیمت برس حرارتی رمینگتون مدل CB7480 در مقایسه با سایر برس ها بسیار بیشتر است.

6.      برس حرارتی جی پاس مدل GHBS86012

برس جی پاس GHBS86012 نیز جمله بهترین و باکیفیت ترین برس های حرارتی برای موهای نازک است. این برس دارای یک صفحه پهن از جنس سرامیک است و در زمان کمتر از 1 دقیقه گرم خواهد شد. از جمله مهم ترین ویژگی های این برس می توان به صفحه نمایش، قابلیت تنظیم دما، سیم گردان، طراحی زیبا و … اشاره کرد. این برس می تواند برای انواع موها مورد استفاده قرار بگیرد.

7.      برس حرارتی مک استایلر مدل MC-2590

برس حرارتی مک استایلر مدل MC-2590 نیز به عنوان یک برس حرارتی برای موهای نازک می تواند کابردهای مختلفی داشته باشد. جنس صفحه سرامیکی متوسط، زمان گرم شدن 300 ثانیه ای، حداکثر دمای 230 درجه ای، سیستم خاموش خودکار، قابلیت تنظیم دمای 3 حالته، صفحه نمایش، سیم گردان و … از مهم ترین قابلیت ها و ویژگی های این برس حرارتی هستند.

8.      برس فیلیپس PHILIPS PH-867

برس حرارتی فیلیپس مدل PHILIPS PH867 نیز از جمله بهترین، باکیفیت ترین و مناسب ترین برس های حرارتی است که افراد با موهای نازک و کم پشت می توانند از آن استفاده کنند… این برس دارای یک صفحه سرامیکی از نوع PTC بوده و دارای اندازه متوسطی می باشد. گستره دمایی این برس از 90 تا 230 درجه سانتی گراد متغیر است. از جمله مهم ترین ویژگی های این برس می توان به قابلیت تنظیم دما، صفحه نمایش، سیم گردان، طراحی عالی و … هستند.

برس حرارتی PHILIPS-PH867

9.      برس حرارتی صاف کننده مو پرومکس مدل 8000

برس حرارتی صاف کننده مو پرومکس مدل 8000 هم از جمله برس های حرارتی بسیار خوبی است که می توان برای انواع موها از آن استفاده کرد. از جمله مهم ترین ویژگی های این برس می توان به صفحه سرامیکی تورمالین با اندازه متوسط، زمان گرم شدن 30 ثانیه ای، گستره دمایی 200 تا 220 درجه سانتی گرادی، قابلیت تولید یون، سیستم خاموش خودکار، قابلیت تنظیم دما در 6 حالت مختلف، صفحه نمایشگر، وزن مناسب و طراحی عالی اشاره کرد.

10. چرا برس سورکر مدل SK-951  برای موهای نازک مناسب است

برس حرارتی سورکر مدل SK-951 هم می تواند یکی از بهترین انتخاب ها برای افراد با موهای نازک و کم پشت باشد. این برس دارای یک صفحه متوسط سرامیکی است و با داشتن قابلیت هایی همچون قابلیت تنظیم دما، صفحه نمایشگر، سیم گردان، گستره دمایی 80 ال 230 درجه سانتی گرادی، صفحه نمایش ال ای دی، طراحی عالی، قیمت مناسب و … می تواند عملکرد بسیار خوبی در حالت دهی به موها داشته باشد.

برس حرارتی Surker-SK-951

خرید برس حرارتی برای موهای نازک

افرادی که دارای موهای نازک و کم پشت هستند باید به نکاتی همچون جنس صفحه، گستره دمایی، قابلیت تولید یون، قابلیت تنظیم دما و … در خرید برس حرارتی دقت داشته باشند. برای خرید برس حرارتی برای موهای نازک می توانید به فروشگاه اینترنتی ژینال مراجعه کنید. در این سایت می توانید محصول مورد نظر خود را با بالاترین کیفیت، مناسب ترین قیمت و در سریع ترین زمان ممکن خریداری کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *