لیست پرفروش ترین اتو مو کراتینه سال ۲۰۲۱

بهترین اتو مو کراتینه

اگر شما هم دارای موهایی آسیب دیده هستید و قصد دارید که با استفاده از کراتینه کردن آنها را ترمیمی کنید قطعاً نیاز خواهید داشت که یک اتو مو کراتینه خریداری کنید. در فهرست پرفروش ترین اتو مو کراتینه می تواند اتوهای بسیار باکیفیت و منحصر به فردی پیدا کرد که می توانند برای انواع موها مفید باشند و به بهبود و ترمیم موها کمک کنند. کراتینه کردن موها کار بسیار حساس و بااهمیتی است و فرد باید از مواد و وسیله های باکیفیت و کاربردی برای آن استفاده کند. توصیه می کنیم که ادامه مطلب در مورد بهترین اتو موهای کراتینه را مطالعه نمایید و با دانش و اطلاعات جامع و کامل اقدام به خرید اتو موی مورد نظر خود بکنید.

کراتینه تراپی چیست؟

معمولاً افرادی که دارای موهایی فر و وز هستند و تمایل دارند موهای خود را برای مدتی طولانی صاف و خوش حالت کنند از کراتینه تراپی استفاده می کنند. در این روش تکنسین زیبایی مواد حاوی کراتین را به موها مالیده و از یک اتو موی حرفه ای مخصوص کراتین برای حالت دادن موها و جذب کراتین به آنها استفاده می کند.

پرفروش ترین اتو مو کراتینه
keratin-hair-straightener

مهم ترین ویژگی های اتو مو کراتینه

از آنجایی که کراتینه تراپی یک کار حرفه ای و حساس است لازم است که اتو مو ویژگی ها و قابلیت های منحصر به فردی داشته باشد. از جمله مهم ترین مشخصات اتو برای موهای کراتینه شده می توان موارد زیر را عنوان کرد:

  1. جنس صفحات اتو کراتینه مو باید از کیفیت بالایی برخوردار باشد. اگرچه بهترین و پرفروش ترین اتو مو کراتینه دارای صفحات سرامیکی هستند اما اتوهایی که از صفحات تیتانیومی و تیتانیومی تزریق شده با تورمالین نیز می توانند عملکرد خوبی داشته باشند.
  2. اتو باید قابلیت تنظیم دما و نمایشگر دما داشته باشد چرا که برای کراتینه تراپی به دمای حداقل ۱۵۰ تا ۲۳۰ درجه نیاز دارد.
  3. داشتن صفحات شناور برای کارکرد راحت تر دستگاه
  4. تکنولوژی تولید یون منفی برای جلوگیری از موخوره و وز شدن موها
  5. سیستم تهویه گرمای مناسب، سیم گردان ۳۶۰ درجه ای، وزن اتو، اندازه صفحات اتو، قیمت اتو مو، تکنولوژی مادون قرمز، سیستم قفل دما، سیستم خاموش کننده خودکار و … از دیگر مشخصات یک اتو مو کراتینه هستند که فرد باید در هنگام خرید به آنها توجه داشته باشد.

پرفروش ترین اتو مو کراتینه در سال ۲۰۲۱

برندها و شرکت های متعددی در زمینه تولید لوازم شخصی برقی فعالیت می کنند و اتو موهای مختلفی به بازار عرضه کرده اند. در مقاله ای  با عنوان بهترین مارک اتو مو سال ۲۰۲۱ که سلامت مو را تضمین می کند می توان اطلاعات دقیقی از بهترین برندهای تولید کننده اتو مو به دست آورد. در فهرست پرفروش ترین اتو مو کراتینه می توان به محصولات زیر اشاره کرد:

اتو مو رمینگتون مدل S8598

اتو مو رمینگتون S8598 را می توان یکی از بهترین، باکیفیت ترین و پرمصرف ترین اتو موها دانست. این اتو موی حرفه ای مشخصات و قابلیت های منحصر به فردی دارد و یکی از بهترین اتوها برای کراتینه تراپی موها می باشد. جنس صفحات این اتو از سرامیک پیشرفته است و در کمتر از ۱۵ ثانیه گرم می شود. این اتو قابلیت تنظیم دما در ۵ حالت مختلف را دارد و از یک صفحه نمایش دیجیتالی برخوردار است. گستره دمایی اتوی مو رمینگتون مدل S8598 از ۱۵۰ تا ۲۳۰ درجه متغیر است و از دکمه تقویت توربو برخوردار است. قیمت اتو مو کراتینه می تواند از ۲ میلیون به بالا باشد و بسته به قیمت ارز تغییر کند.

پرفروش ترین اتو مو کراتینه: فیلیپس مدل HP8324/00

یکی دیگر از پر باکیفت ترین و پرطرفدارترین اتو موهایی که برای کراتینه تراپی مورد استفاده قرار می گیرند اتو مو فیلیپس مدل HP8324/00 می باشد. اگرچه قیمت اتو مو مخصوص کراتینه فیلیپس مدل HP8324/00 بسیار بالاست اما ویژگی ها و قابلیت های بی نظیری دارد که می تواند برای کراتینه کردن هر مویی مناسب باشد.

این اتو دارای صفحات سرامیکی است که می تواند در ۶۰ ثانیه داغ شود. گستره دمایی این اتو از ۲۲۰ تا ۲۴۰ درجه می باشد و دمای آن در ۶ حالت مختلف قابل تنظیم است. از جمله دیگر ویژگی های این اتو می توان به فناوری تولید یون، سیستم خاموش خودکار، سیم گردان و … اشاره کرد.

اتو مو کراتینه انزو EN-5118

اتو مو کراتینه انزو EN-5118 نیز به دلیل قیمت مناسب و کیفیت بالای ساخت به عنوان یکی از پرفروش ترین اتو موهای بازار شناخته می شود. این اتو مو دارای صفحات سرامیکی پهنی است که قابلیت تولید یون دارد و به سرم کراتینه برزیلی بیو مجهز می باشد. این اتو می تواند تا دمای ۹۸۰ درجه فارنهایت گرم شود. قابلیت تنظیم دما در ۴ حالت، سیم گردان ۳۶۰ درجه ای، سیستم خاموش خودکار، زمان گرم شدن ۳۰ ثانیه و … از ویژگی های این اتو به شمار می روند.

اتو مو کراتینه تراپی

پرفروش ترین اتو مو کراتینه: اتو مو کومکس مدل KM-M2 LCD

یکی دیگر از اتوهایی که می تواند در فهرست پرفروش ترین اتو موها برای کراتینه تراپی قرار داشته باشد اتو مو کومکس مدل KM-M2 LCD می باشد. این اتو دارای صفحات تیتانیومی پهنی است که قابلیت تولید یون منفی دارند. مدت زمان گرم شدن این اتو ۱۰ ثانیه بوده و دمای آن می تواند از ۱۲۰ تا ۲۴۰ درجه متغیر باشد. این اتو قابلیت تنظیم دما در چند حالت مختلف، صفحه نمایشگر دیجیتالی، سیستم خاموش خودکار، سیم گردان و … دارد می تواند برای مصارف شخصی و سالنی مورد استفاده قرار بگیرد.

اتو مو رمینگتون مدل S9100

اتو مو رمینگتون مدل S9100 از دیگر اتوهایی است که در سال ۲۰۲۱ در فهرست پرفروش ترین اتوهای مناسب کراتینه تراپی قرار داشته است. این اتو مو دارای صفحاتی از جنس سرامیک است و اندازه متوسط دارند. مدت زمان لازم برای گرم شدن این اتو ۳۰ ثانیه می باشد و گستره دمایی آن از ۲۰۰ تا ۲۳۰ درجه سانتی گراد متغیر است. این اتو قابلیت تنظیم دما در ۹ حالت مختلف را دارد و از ویژگی های دیگری همچون سیستم خاموش خودکار، سیستم قفل ایمنی، سیستم تولید یون منفی، فناور هوشمند Opti Heat، سیم گردان و … است.

اتو مو بابیلیس BAB3000EPE

در هنگام خرید اتو مو کراتینه نمی توان به راحتی از اتو مو بابیلیس BAB3000EPE گذشت. این اتو مو پرفروش ترین اتو مو کراتینه در سال ۲۰۲۱ است که ویژگی ها و قابلیت های منحصر به فردی دارد. صفحات نانو سرامیکی متوسط، فناوری تولید یون منفی، سیستم خاموش خودکار، قابلیت تنظیم دما در ۵ حالت مختلف، گستره دمایی ۲۲۰ تا ۲۴۰ درجه، سیم گردان و … از مهم ترین ویژگی های این اتو مو هستند.

  • از دیگر اتو موهایی که می توانند در این فهرست حضور داشته باشند می توان به اتو مو رمینگتون مدل S9700، اتو مو بابیلیس مدل ST100E، اتو مو فیلیپس HP8319، اتو مو کومکس مدل KM-M1، اتو مو رمینگتون مدل Shine Therapy، اتو مو رمینگتون مدل S9500 Pearl PRO، اتو مو بای بابلیس نانو مدل ST-3388 و … اشاره کرد که هرکدام ویژگی ها و قابلیت های منحصر به فردی دارند

اتو مو Babyliss-ST-3388

بهترین اتو موهای کراتینه

برای کراتینه تراپی و ترمیم موهای آسیب دیده لازم است که از اتو موهای مخصوص استفاده شود و این اتوها باید دارای صفحات سرامیکی یا تیتانیومی، قابلیت تنظیم دما، تولید یون منفی و … باشند. اگر قصد خرید اتو مو کراتینه دارید می توانید به سایت فروشگاهی ژینال مراجعه کرده و محصول مورد نظر خودتان را با مناسب ترین قیمت خریداری کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *